Vertu Ferrari Ascent Ti: luxus pro nejzámožnější

Ferrari sice o vlásek unikl mistrovský titul v letošních závodech vozů Formule 1, přesto jako stáj získalo Pohár konstruktérů a nejen k této příležitosti obnovilo partnerství s výrobcem luxusních mobilů Vertu. Není to poprvé, co dochází ke spojení těchto předních světových značek, před rokem tímto způsobem oslavila automobilka 60 let svého působení. Společnosti nyní dohromady připravily luxusní edici mobilů Vertu Ferrari Ascent Ti pro horních deset tisíc. Kolekce zahrnuje tři telefony běžící na platformě Nokie Series 40, inspirované vozy Ferrari a pojmenované podle jejich výrobních barev: Nero, Rosso a Giallo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vertu Ferrari Ascent Ti Nero

Celočerný model Nero má titanové opláštění s odolným sklem displeje a se sklíčkem z červeného safíru, které kryje reproduktor. Limitované edice Rosso a Giallo v červené, resp. žluté barvě pokrývá kůže, kryt baterie je vyroben ze speciálního keramického materiálu. Kryt je u všech tří modelů designován s logem automobilky, které nechybí ani na přední straně telefonu. Uvnitř mobilu najde zámožný zájemce tapety a témata inspirovaná automobilkou, vyzváněcí melodii si může zvolit například v podobě startujícího motoru Ferrari. Konkrétní cenu výrobce nezveřejnil, je ale jasné, že nebude lidová a může se blížit hranici dvouset tisíc korun. Edice Vertu Ferrari Ascent Ti Nero bude omezena na 2 009 kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vertu Ferrari Ascent Ti Rosso a Giallo

Základní parametry:

  • čtyřpásmový GSM telefon, podpora 3G
  • 3Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem
  • 4 GB vestavěné paměti, Bluetooth, USB 2.0

Zdroj: sybarites.org

Diskuze (17) Další článek: Nový Vodafone Live! aneb půlka revoluce

Témata článku: Vertu, Luxus, Ferrari


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113