Vertu Signature S Pure Chocolate: ďábelsky drahá čokoláda

Výrobce luxusních telefonů Vertu představuje novinku ve své vlajkové kolekci Signature. Novým přírůstkem se stává model Signature S Pure Chocolate. Stejně jako ostatní modely této kolekce má i S Pure Chocolate klasickou konstrukci s mechanickými tlačítky a nedotykovým displejem. Tělo telefonu je vyrobené z nerezové oceli s PVD povlakem a je zdobené safíry. Polštářek telefonu je keramický. Modelu dominuje hnědá barva.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Základním prvkem přední části telefonu je safírový displej. Safírové sklo se taví déle než dva týdny v peci o teplotě 2 000°C. Takový povrch je téměř nemožné poškrábat a je tak tvrdý, že pouze nástroje s diamantovými hroty jej mohou rozříznout, zbrousit a naleštit. Patentovaná klávesnice z ložisek broušených rubínů obsahuje 4,75 karátů, tlačítka se na své místo vsazují jako šperky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Telefony řady Signature se tradičně sestavují v dílně v Anglii a každý kus kompletuje ručně jediný řemeslník, jenž je poté v telefonu podepsán. Všechny melodie a vyzvánění telefonů Signature pocházejí z díla hudebního skladatele Daria Marianelli, držitele ocenění filmové akademie, který je zkomponoval exkluzivně pro Vertu. Cena nového Vertu Signature S Pure Chocolate činí 338 tisíc korun a seženete jej i ve značkovém butiku v Praze.

Diskuze (13) Další článek: 99mobile: první kamenná prodejna a 100 minut + 200 MB za 249 Kč

Témata článku: Vertu, Vertu Signature, Signature, Hudební skladatel, Luxusní telefon

Určitě si přečtěte