Videohovory stále za korunu, ale jen do března

Operátor O2 opět prodloužil „akční“cenu videohovorů a minuta videovolání vás stále vyjde jen na jednu korunu. Akce již byla několikrát prodlužována a její platnost měla vypršet s koncem roku 2007. Nová, standardní cena měla být 8,33 Kč za minutu videohovoru.

Už před Vánoci jsme hádali, zda operátor nízkou cenu ponechá. Vzhledem k zabrzděnému vývoji sítí třetí generace u nás se dalo očekávat, že zůstane stát i cena za službu, která se sítěmi třetí generace přímo souvisí. A tak se stalo. Pokud máte videotelefon, má jej i váš komunikační protějšek a oba se nacházíte v oblasti 3G pokrytí, můžete si dále užívat velmi levné komunikace, kterou si navíc můžete obohatit i obrazem. Ve většině případů vás to vyjde daleko levněji než běžné volání.

Cena 0,84 Kč bez DPH (1,00 Kč s DPH) za minutu videohovoru platí zatím do konce března 2008.

Témata článku: Operátoři, O2, Videohovory, Videohovor

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14