Víkendová Twisterie – volání za pouhou třetinu

  • O 66 % výhodněji budou moci volat v rámci sítě všichni twistoví zákazníci
  • Jedna minuta hovoru již od 83 haléřů za minutu

Tisková zpráva, Praha, 31. března 2003 – Výrazné cenové zvýhodnění připravil pro své zákazníky T-Mobile. O víkendech a o svátcích zaplatí všichni uživatelé předplacených služeb Twist při volání v rámci sítě T-Mobile pouhou třetinu stávající ceny. Mimořádná nabídka je pro zákazníky připravena od pátého dubna do 29. června 2003.

„Díky naší nabídce se nyní mohou majitelé Twist karet bavit za třetinovou cenu s více než 3,5 milionu zákazníků sítě T-Mobile. Takto výhodná cena jim bude po dobu tří měsíců účtována nejenom o víkendech, ale také o velikonočních a májových svátcích,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Cenové zvýhodnění při volání do vlastní sítě (tedy i na číslo Twist Nej) je určeno pro stávající i nové uživatele všech tří předplacených tarifů – Twist Extra, Twist Standard a Twist SMS. Zákazníci, kteří využívají tarif Twist Extra, zaplatí za víkendové volání a volání o svátcích pouhých 0,83 Kč/min, s tarifem Twist Standard vyjdou tyto hovory na pouhou 1 Kč/min a uživatelům tarifu Twist SMS bude účtována částka 2,20 Kč/min a 1 Kč při volání na číslo Twist Nej. (Všechny ceny jsou včetně 5% DPH).

Zákazník si může kdykoliv sám zvolit, který z uvedených tarifů bude využívat. Přechod mezi tarify je možný pomocí automatického hlasového systému na telefonním čísle 4601. První změna mezi tarify Twist Standard a Twist SMS je zdarma, za každou další je účtován poplatek ve výši 100 Kč. Při přechodu na tarif Twist Extra zaplatí zákazník měsíční poplatek ve výši 59 Kč, resp. 29,50 Kč v závislosti na tom, v které části kalendářního měsíce bude změna provedena; přechod z tarifu Twist Extra na jeden ze zbývajících tarifů je zdarma. Pokud zákazník neví, který tarif má v daném okamžiku aktivovaný, stačí zaslat SMS s klíčovým slovem TARIF na číslo 4603; poté obdrží SMS s názvem aktuálně nastaveného tarifu. Odeslaná i přijatá textová zpráva je zdarma

Diskuze (51) Další článek: Měříme IQ operátorům - pobavte se u kvizové hry

Témata článku: Twist, Víkend, Volání

Určitě si přečtěte