Víme, co Eurotel představí na Invexu

Eurotel v úterý ve 14.00 na Invexu pořádá tiskovou konferenci, na které představí nové služby. Nebudou to asi nové tarify, o kterých se v poslední době občas šušká, ale novinky se objeví a my už víme, jaké budou.

Službu Eurotel Service Manager operátor zatím jen oznámí, spuštěna bude do konce roku. Půjde o webový portál na adrese esm.eurotel.cz, na kterém budou moci firemní zákazníci Eurotelu nastavovat služby ke svému účtu. V první fázi zde bude možnost změnit tarif, nastavit roaming a služby typu CLIP, CLIR, Benefit, VPN, přesměrování, hlasovou schránku apod. Využívání služby Eurotel Service Manager bude zdarma.

 Hlavní stránka Eurotel Service Manager

Ke službě Office Connector Eurotel pořádal prezentaci minulý týden a ještě se k ní proto podrobněji vrátíme později, až ji prakticky vyzkoušíme. Je určena pro bezdrátovou synchronizaci kalendáře, adresáře, úkolů, poznámek a hlavně e-mailů s firemním serverem Microsoft Exchange nebo Lotus Domino. Důležitá je podpora koncových zařízení. Kromě kapesních počítačů Windows Mobile a Palm lze Office Connector používat s chytrými nebo i vybranými běžnými mobily prostřednictvím SyncML. Služba se bude nabízet ve dvou verzích: Office Connector Plus pro velké klienty a Office Connector pro menší firmy a individuální uživatele.

Eurotel na Invexu nabídne ADSL. Ve spolupráci s Českým Telecomem bude tuto službu pod názvem Eurotel Data Speed nabízet ve svých prodejnách. Spolu s Českým Telecomem bude uvedena také služba Eurotel Remote Access. Mobilním uživatelům zajistí bezpečný přístup k firemnímu intranetu.

Eurotel bude mít na Invexu expozici ve třech pavilonech:

  • pavilon M: řešení pro firemní zakazniky
  • pavilon Z: pod hlavičkou Eurotel Live! – zabava a hry.
  • pavilon B: expozice Digital Home, Digital Bussines společně s Českým Telecomem
Diskuze (11) Další článek: Sony Ericsson K500: mladší bráška (test)

Témata článku: EU, CLIR, Euro, Bezpečný přístup, Invex


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10