Víme, co Eurotel představí na Invexu

Eurotel v úterý ve 14.00 na Invexu pořádá tiskovou konferenci, na které představí nové služby. Nebudou to asi nové tarify, o kterých se v poslední době občas šušká, ale novinky se objeví a my už víme, jaké budou.

Službu Eurotel Service Manager operátor zatím jen oznámí, spuštěna bude do konce roku. Půjde o webový portál na adrese esm.eurotel.cz, na kterém budou moci firemní zákazníci Eurotelu nastavovat služby ke svému účtu. V první fázi zde bude možnost změnit tarif, nastavit roaming a služby typu CLIP, CLIR, Benefit, VPN, přesměrování, hlasovou schránku apod. Využívání služby Eurotel Service Manager bude zdarma.

 Hlavní stránka Eurotel Service Manager

Ke službě Office Connector Eurotel pořádal prezentaci minulý týden a ještě se k ní proto podrobněji vrátíme později, až ji prakticky vyzkoušíme. Je určena pro bezdrátovou synchronizaci kalendáře, adresáře, úkolů, poznámek a hlavně e-mailů s firemním serverem Microsoft Exchange nebo Lotus Domino. Důležitá je podpora koncových zařízení. Kromě kapesních počítačů Windows Mobile a Palm lze Office Connector používat s chytrými nebo i vybranými běžnými mobily prostřednictvím SyncML. Služba se bude nabízet ve dvou verzích: Office Connector Plus pro velké klienty a Office Connector pro menší firmy a individuální uživatele.

Eurotel na Invexu nabídne ADSL. Ve spolupráci s Českým Telecomem bude tuto službu pod názvem Eurotel Data Speed nabízet ve svých prodejnách. Spolu s Českým Telecomem bude uvedena také služba Eurotel Remote Access. Mobilním uživatelům zajistí bezpečný přístup k firemnímu intranetu.

Eurotel bude mít na Invexu expozici ve třech pavilonech:

  • pavilon M: řešení pro firemní zakazniky
  • pavilon Z: pod hlavičkou Eurotel Live! – zabava a hry.
  • pavilon B: expozice Digital Home, Digital Bussines společně s Českým Telecomem

Témata článku: EU, CLIR, Euro, Invex

Určitě si přečtěte

Jak skrýt číslo, aby vás volaný nepoznal

Jak skrýt číslo, aby vás volaný nepoznal

27.  10.  2017 | Kůžel Filip | 74

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan