Virtuální svět Second Live v mobilu

Všichni, kdo propadli kouzlu světa Second Live, můžou se začít radovat. Firma Vollee oznámila, že pracuje na úpravách, které umožní procházení tohoto virtuálního světa i prostřednictvím mobilu.

Stávající hráče jistě potěší, že pro mobilní verzi mohou využít svoje současné přihlašující údaje, není tedy nutné vytvářet si novou postavu. Firma Vollee slibuje, že interakce bude bez problémů fungovat mezi všemi postavami, netřeba se tedy bát, že vzniknou čistě mobilní a čistě počítačové komunity. Komunikovat může každý s každým.
Abyste Second Live mohli hrát, musíte splňovat pouze jedinou podmínku – vlastnictví mobilní telefonu s podporou 3G. Počítejte také s vysokými účty za datové přenosy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Beta verze Second Live v mobilech by měla být spuštěna v květnu. Pokud ji nechcete zmeškat, zaregistrujte se zde. Kromě datových přenosů se Volee zatím o žádných dalších poplatcích nezmiňuje.
Kdo se s Second Live prozatím nesetkal, měl by vědět alespoň tolik, že se jedná o virtuální svět, ve kterém žijí miliony lidí, komunikují spolu, nakupují, baví se, budují kariéru atd. Více než hru tedy Second Live připomíná normální život. Více si o Second Live přečtěte tady.
Zdroj: Vollee
Diskuze (2) Další článek: Mobility v roce 2007 - máte všechna čísla?

Témata článku: Ostatní, Virtuální svět, Mobil, Sec, Svět, Vir

Určitě si přečtěte