Vodafonbus vyjíždí na podporu Nabitých tarifů a Student SMS Grátis

Vodafone spouští kampaň na podporu své studentské nabídky. Promotéři navštíví v rámci partnerství s ISIC Tour osm univerzitních měst. Od 2. do 30. října budou zábavnou formou seznamovat studenty se službou Student SMS Grátis.

Studenti budou soutěžit v psaní SMS zpráv, kdy autoři nejrychleji a nejpřesněji zaslaných zpráv získají tričko s králičím motivem. V rámci celé kampaně budou vyhlášeni dva hlavní vítězové, kterým Vodafone uspořádá soukromou párty pro ně a jejich přátele.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chcete tričko s králíkem, nebo soukromou párty?

Kampaň k Nabitým tarifům

Promotéři oblečení do dresu Vítězů Poháru tarifů absolvují čtyřtýdenní roadshow (13.9.-6.10.2007), kdy ve speciálně upraveném autobusu-veteránu navštíví vybraná česká a moravská města (např. Litvínov, Vsetín, Kopřivnice,..).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Další originální reklamní počin červeného operátora

Po příjezdu do dané lokace celý promo-tým slaví, otvírá nealko šampaňské a hraje roli vítězného týmu, který se vrací z úspěšné mise o Pohár tarifů. Kolemjdoucí se mohou nechat s vítězným týmem vyfotografovat nebo se zapojit do soutěží, které probíhají ve třech disciplínách („Nalož si kolik uneseš“, „Účtování po vteřinách“ a „Doporuč a získej“). Každý kdo absolvuje všechny disciplíny, získá malý dárek. Ten, komu se podaří překonat dosavadní rekord, navíc vyhrává šálu Vodafone.

Součástí promo-týmu jsou i prodejci Vodafonu, kteří informují kolemjdoucí o Nabitých tarifech, zájemci si mohou produkty a služby Vodafonu přímo na místě zakoupit.

Na webových stránkách www.nabitetarify.cz probíhá současně po celou dobu trvání roadshow soutěž o dresy a bundu Vodafone McLaren Mercedes. Princip soutěže spočívá v posílání vtipných fotografií, parodujících tři soutěžní disciplíny.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, SMS, Voda, Tarif

Určitě si přečtěte

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14