Vodafone a Evropa 2 poznají, co právě posloucháte

Od dnešního dne nabízí Vodafone ve spolupráci s Evropou 2 zajímavou službu, která je ale určená i zákazníkům konkurence. A o co jde? Určitě se vám už někdy stalo, že jste někde zaslechli skladbu, která se vám zalíbila, ale jednoduše jste nevěděli, jak se jmenuje a ani kdo ji zpívá. A právě zde pomůže Vodafone, který obstará identifikaci skladby za vás. Stačí vytočit číslo 777 882 222, stisknout klávesu jedna a na dvacet sekund přiložit mikrofon mobilu k příslušnému zdroji hudby. Skladba bude porovnána s bohatou databází Evropy 2 čítající čtyři miliony nahrávek (z toho 20 tisíc českých) a uživateli bude obratem doručena SMS s název skladby a jménem interpreta.

Klepněte pro větší obrázek
Skladbu a interpreta odhalí každý obyčejný mobil, stačí mít aktivní Premuim SMS

Pro využití služby není potřeba stahovat, ani instalovat speciální aplikace. Vše funguje pouze na principu volání a SMS, které podporují všechny telefony na trhu. Jen je třeba mít aktivované Premium SMS. Volání na výše uvedené číslo je všem účtováno stejnou sazbou, jako volání do sítě Vodafone a odpovědní SMS stojí 20 Kč. Pokud by si náhodou systém nevěděl rady, pak nebude příchozí zpráva nijak zpoplatněna.

Byl jsem zvědav jak nová služba obstojí, tak jsem ji vyzkoušel na starší skladbě Out of Control od U2 a systém obstál na výbornou.

Diskuze (18) Další článek: Naučte symbianové Nokie číst zprávy v češtině

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Evropa, Voda


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34