Vodafone chce propojit mobil s internetem, nabízí vstup na Seznam zdarma

Vodafone plánuje letos ještě více propojit mobilní telefon s internetem. Chce přitom spolupracovat se zavedenými internetovými hráči. Ode dneška proto mohou všichni jeho zákazníci využívat prostřednictvím portálu Vodafone live! bezplatný přístup z mobilu na největší český vyhledávač Seznam.cz a jeho přidružené weby. Surfování zdarma potrvá nejméně půl roku, poté bude služba zpoplatněna. Na konec bezplatného období budou zákazníci řádně upozorněni.

Velká změna má podle ředitele marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafone ČR Davida Duroně v tomto roce nastat v oblasti datových přenosů. Dále se chystají úpravy v hlasových službách a Vodafone nabídne i placení zboží a služeb přes telefon. Své letošní internetové novinky operátor shrnuje dvou následujících oblastí:

Partnerství se třetími stranami

  • partner pro komplexní vyhledávací služby
  • dodavatelé mobilního obsahu (hudba, hry, zábava, zpravodajství aj.)
  • spolupráce se zajímavými internetovými službami (Seznam.cz)

Spuštění nových služeb

  • partnerské platební řešení pro mobilní internet
  • adaptace internetového obsahu pro mobilní telefony
  • úprava portálu Vodafone live!

V prvním kroku mají zákazníci Vodafonu ve svých mobilech ode dneška zdarma přístupné hlavní služby portálu Seznam.cz. Přes službu Vodafone live! mohou během příštích šesti měsíců odkudkoli přímo z mobilu využívat následující služby portálu Seznam.cz: mapy.cz., email.cz, firmy.cz, sreality.cz, zbozi.cz, slovnik.seznam.cz, encyklopedie.seznam.cz. Dosud byl ze služeb Seznamu na Vodafone live! přístupný pouze email. Přes mobilní telefony Vodafonu každý měsíc na internet vstupuje přes 400 tisíc unikátních uživatelů.

Diskuze (41) Další článek: Samsung G810: zadupe N95 do země? (test)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Zdarma, Voda, Mobil, Seznam, Internet, Unikátní uživatel, Vstup

Určitě si přečtěte