Vodafone dělá vlny a spouští blog

Vodafone se opět pustil do něčeho ne zcela obvyklého a spustil nový web, o jehož účelu vypovídá už adresa samotná: blog.vodafone.cz. Firemním blogem s názvem Děláme vlny se chce operátor přiblížit ke svým zákazníkům a že půjde o komunikaci neformální dokázal i sám generální ředitel české pobočky Gragame Maher ve svém video-úvodníčku.

Martin Jaroš, ředitel reklamní komunikace Vodafonu říká: „Chceme jít s kůží na trh a dát lidem možnost diskutovat s námi o našich produktech, službách nebo reklamě. Na blog budou přispívat jak řadoví zaměstnanci Vodafonu, tak členové nejvyššího vedení včetně generálního ředitele Grahama Mahera.“

Blog Děláme vlny je členěn do několika sekcí, které se budou postupem času rozšiřovat. V rubrice nazvané Vodafone mohoučtenáři nahlédnout do zákulisí firmy. Na blog budou přibývat stále nové články, v sekci Reklama mají návštěvníci možnost shlédnout reklamy Vodafonu a okomentovat je. Na blogu nebudou chybět odkazy na webové stránky Vodafonu, vánoční stránky a ČILICHILI. Čtenáři se mohou zapojit do diskuzí, komentovat články i videa, přinášet vlastní podněty a v neposlední řadě hlasovat v anketách.

Hned na úvod nás Vodafone překvapil a jako téma první zveřejněné ankety nasadil otázku „Které mobilní weby čtete?“ Mezi odpověďmi pochopitelně nemůže chybět ani jméno MobilMania.cz, a tak jestli máte chuť, podpořte nás svým hlasem.

Blog nebude sloužit jako podpora zákaznického servisu. Zákazníci mohou kontaktovat linku Vodafone péče o zákazníky na čísle *077 nebo 800 77 00 77, případně použít Samoobsluhu.

Diskuze (10) Další článek: Nokia N95 8GB: stará N95 se zastydí

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Blog, Nejvyšší vedení, Voda

Určitě si přečtěte