Vodafone: hrajte a vyhrajte hry od Electronic Arts

Každý zákazník Vodafonu, který si v době od 21. listopadu do 21. prosince 2008 stáhne z portálu Vodafone live! do svého mobilu libovolnou hru od Electronic Arts Mobile, se zařadí do soutěže o herní konzoli Nintendo Wii a dárkové předměty ke hře Need For Speed Undercover.

K nejoblíbenějším hrám od EA, které lze na Vodafonním portálu najít, patří:

  • EA Sports FIFA 09
  • DOOM RPG
  • Need For Speed Undercover
  • Tomb Raider: Underworld
  • SimCity Metropolis

Hry lze z portálu do mobilu stáhnout zasláním SMS ve tvaru EA na číslo 4444. Zákazník poté obdrží obratem odkaz vedoucí do sekce portálu Vodafone live! s hrami od Electronic Arts. V této sekci pak již stačí jen vybrat požadovanou hru a uhradit částku 30, 60, nebo 90 Kč podle hodnoty vybrané hry (cena SMS dle uživatelova tarifu).

Každý zákazník, který si v době od 21.11.2008 do 21.12.2008 stáhne libovolnou hru od EA do svého mobilu, může získat hlavní cenu - herní konzoli Nintendo Wii včetně tří her: Need For Speed Undercover, The Simpsons Game, FIFA 09. Každý 300. zákazník navíc může získat dárkové předměty ke hře Need For Speed Undercover: Kovový hrníček na horké nápoje s logem, pásek na ruku s USB flash pamětí s logem a černé tričko s logem.

Klepněte pro větší obrázek
Všechny ceny pohromadě
Diskuze (1) Další článek: Motorola Ming ve zlatě: pro čínské zbohatlíky

Témata článku: Operátoři, Vodafone, AR, Hry, Electronic ARTS, Simpson, Voda, Hra, Odkaz vedoucí

Určitě si přečtěte