Vodafone je první na letišti a pro cizince má speciální balíček

Jako první z operátorů otevřel Vodafone na letišti v Praze - Ruzyni stálý obchod. Kromě běžných zákaznických služeb nabízí nový balíček Grab´n´Go s telefonem, předplacenou kartou a praktickými pomůckami pro pobyt v ČR. Je určený zejména pro zahraniční návštěvníky Prahy. Do konce listopadu navíc dostanou zákazníci v tomto obchodě slevu 500 Kč na telefon s tarifem Nabito 350.

Speciální balíček Grab'n'Go je nabízen pouze v novém obchodě na ruzyňském letišti a za cenu 1377 Kč obsahuje:

  • telefon Vodafone 226
  • Vodafone divokou kartu s kreditem 200 Kč
  • zásuvkový adaptér
  • brožurku o Praze s mapou a lístkem na MHD

V balíčku Grab'n'Go za 200 Kč naleznete Vodafone divokou kartu s kreditem 200 Kč, brožurku o Praze s mapou a lístek na MHD.

Všichni zákazníci Vodafonu budou mít v novém obchodě možnost spojení se zákaznickou linkou v jejich domácí zemi. Do konce listopadu dostanou navíc všichni zákazníci, kteří si aktivují tarif Nabito 350, slevu 500 Kč na jakýkoliv telefon z nabídky Vodafonu. Součástí obchodu je také Relax zóna s možností občerstvení v podobě nabídky nealkoholických nápojů.

Cílem nového obchodu je podle Vodafonu oslovit zejména zahraniční návštěvníky Prahy a maximálně jim usnadnit využívání mobilních služeb v ČR. Nový obchod na letišti je umístěn v příletové hale Terminálu 2. Přístupný je všem návštěvníkům letiště. V obchodě je možné platit v českých korunách nebo Eurech. Zákazník se zde domluví anglicky, německy, francouzsky, rusky, ukrajinsky a slovensky. Otevírací doba je denně 07:00 – 21:00.

Diskuze (13) Další článek: Targus: mini klávesnice na cesty

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Vodafone 226, Nealkoholický nápoj, Speciál, Voda, Balíček, Let

Určitě si přečtěte