Vodafone: kluziště bude i letos

Tradiční kluziště od našeho červeného operátora patří k předvánoční Praze tak, jako dárky pod ozdobený stromeček. Úspěšná akce vloni nalákala téměř 23 tisíc lidí, a tak ani letos neudělá Vodafone výjimku. V sobotu 2. prosince v 17 hodin zahájí na Ovocném trhu svůj bruslařský dar českému národu. I vy se můžete přijít sklouznout každý den od 10 do 21 hodin a to až do Nového roku. V Ostravě na Jiráskově náměstí se začne bruslit ve stejný čas už o den dříve (otvírací doba je od 9 do 21). Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma a stejně jako v minulých letech jsou zákazníci operátora zvýhodnění tím, že mají zdarma i půjčení bruslí, kdežto ostatní zaplatí hodinovou taxu 30 Kč.

Minulý rok osvědčená úschovna věcí zůstává, stejně tak jukebox. Letošní novinkou bude vánoční strom přímo uprostřed kluziště. Pesimistické předpovědi slibují Vánoce na blátě, ale i na tento případ se Vodafone připravil. Díky použité technologii vícevrstvého ledu vydrží plocha neporušená až do 10 °C.

S letošním kluzištěm si užijí zábavu i lidé, kteří sportu neholdují, nebo zrovna budou schváceni nemocí. Na adrese www.darekprokazdeho.cz/kluziste bude možné sledovat dění z plochy prostřednictvím webové kamery. K dispozici bude i fotogalerie obsahující snímky pořízené fotografem na přání návštěvníků kluziště. V rámci hesla „Vánoce pro všechny“ bude výtěžek z půjčovny bruslí věnován na charitativní účely, konkrétně na podporu vybraných Nízkoprahových klubů v Praze a Ostravě.

Diskuze (9) Další článek: T-Mobile: zmeškaný hovor vám pošlou MMS zprávou (oživeno)

Témata článku: Charitativní účel, Vodafone, Voda, Let

Určitě si přečtěte