Vodafone live! portál: seznam barů pro shlédnutí zápasů Ligy mistrů

Skupina Vodafone uzavřela tříletou smlouvu na sponzorství Ligy mistrů UEFA, jejíž další ročník odstartoval 12. září. Na základě smlouvy, která začala platit 1.července 2006, se z Vodafone stal nejen oficiální partner, ale i oficiální mobilní síť Ligy mistrů UEFA.

Pro všechny fotbalové fanoušky tak připravil Vodafone na svém portálu live! speciální minisite věnovaný právě Lize mistrů. Je zde připraveno aktuální zpravodajství, informace o týmech v soutěži, výsledky jednotlivých zápasů a fotografie i videozáznamy z odehraných utkání. Uživatelé portálu si také mohou zasoutěžit o lístky na vybraná utkání. Za největší zajímavost ale považujeme seznam vybraných sportovních barů z celé České republiky (s kontaktními údaji), ve kterých mohou fanoušci shlédnout utkání na projekci.


Minisite věnovaná Lize mistrů na portálu Vodafone live!
Diskuze (4) Další článek: Nokia 8800 Sirocco: mobil za třicet tisíc v nabídce T-Mobilu

Témata článku: Shlédnutí, Portál, Voda, Port, Vodafone, Největší zajímavost, Seznam


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34