Vodafone Live! využívá 10 miliónů lidí a brzy budeme mezi nimi

Vodafone Live! využívá 10 miliónů lidí a brzy budeme mezi nimi

Služba Vodafone Live! je v zahraničních sítích operátora velmi oblíbená. Jedná se o informační a zábavní portál, kde uživatelé najdou aktuální zpravodajství ze všech možných odvětví, ale také například hudbu ke stažení a podobně.

Když Vodafone spouštěl v listopadu roku 2004 sítě třetí generace, společnost očekávala, že do konce března 2006 dosáhne počet uživatelů využívajících služeb informačně zábavního portálu Vodafone Live! v sítích UMTS přes 10 miliónů. Čtrnáct dní před plánovaným datem, se předpoklady Vodafonu naplnily. Generální ředitel společnosti Arun Sarin k tomu dodal: „Pro Vodafone je tato událost významným milníkem. Velmi mě potěšilo, že jsme jej dosáhli s časovým předstihem. Je to pro nás známkou toho, že naši zákazníci oceňují přidanou hodnotu 3G služeb nabízených v rámci portálu Vodafone live!”

S příchodem Vodafonu na náš trh se očekávalo, že zde službu Vodafone Live! nabídne také. Zatím se tak nestalo, ale už víme, že se dočkáme ještě v první polovině letošního roku. Tiskový mluvčí českého Vodafonu Jakub Hrabovský k tomu dodává: „Služba bude zpočátku využívat již nyní dostupné technologie GPRS a EDGE. Se spuštěním sítě třetí generace se portfolio nabízených služeb dále rozšíří.“

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • notch 17. 3. 2006 13:05:55
    Sit Vodafone vyuziva podstatne vic lidi
  • Hlinda, Hlinda 17. 3. 2006 11:57:14
    Stale nechapu jaky ma vyznam ze sit Vodafone pouziva 10 milionu lidi (nebo...
  • Lumi 17. 3. 2006 8:27:04
    No asi tak pred mesicem byl v ramci jedneho internetoveho vyzkumu vyzkum...

komerční sdělení

Komerční sdělení