Vodafone mění předplatné ČiliChili, nyní lze objednat i trvale

Zákazníci všech operátorů byli zvyklí, že si u nejmladšího Vodafonu mohli přes Premium SMS objednat časopis ČiliChili.Ten přináší nejen informace o cenách u jednotlivých tarifů, ale také spoustu dalšího zajímavého čtení i mimo oblast mobilní komunikace.

Objednávka se dala vždy uskutečnit pouze na nadcházející kalendářní měsíc. Cena objednací textovky byla 20 Kč. Poplatek ovšem nebyl za časopis samotný, ale pouze za balné a poštovné, protože ČiliChili bylo a je možné získat i nadále ve všech značkových prodejnách operátora zcela zdarma.

Nyní ale přicházejí na řadu změny. Nejdůležitější, a pro čtenáře nejpřívětivější, změnou je fakt, že časopis se dá nyní předplatit natrvalo. Předplatné si můžete zajistit zde. Po vyplnění veškerých údajů vám na zadané telefonní číslo přijde textová zpráva s dalšími instrukcemi pro potvrzení objednávky. Ani při trvalém předplatném však neplatíte za samotný výtisk, ale pouze za náklady spojené s dopravou, které si Vodafone nově cení na 25 Kč měsíčně. Časopis lze najednou předplatit sobě a jedné další osobě, v tomto případě zaplatíte dvojnásobek. Tento druh předplatného mohou využít pouze zákazníci v síti Vodafone. Zrušení předplatného lze provést přes portál Vodafone Live! v sekci Moje / Moje Předplatné.

TIP: V aktuálním vydání časopisu ČiliChili můžete soutěžit o mobilní telefon Nokia N95 8GB v hodnotě přibližně 17-ti tisíc korun. Podrobnosti o soutěži najdete v naši nedávné Bleskovce.

Z důvodu nedávného zdražení služeb České pošty dochází i ke zdražení objednávky časopisu přes SMS, které operátor neruší, aby se k předplatnému mohli dostat i zákazníci ostatních operátorů. Premium SMS se ovšem již nyní bude posílat na nové telefonní číslo 9001125, za objednání tedy zaplatíte 25 Kč, což je stejná suma jako při trvalém předplatném. Postup objednávky zůstává stejný, do těla zprávy stačí uvést následující text CC, jméno a adresu. Když tuto zprávu odešlete, tak si automaticky zaplatíte za doručení magazínu v následujícím měsíci.

Vodafone přichystal pro čtenáře, kteří využijí trvalého předplatného, překvapení navíc. Těmto čtenářům totiž bude čas od času společně s časopisem doručen také unikátní dárek, takže pokud jste zákazníky Vodafonu, trvalé předplatné se vám vyplatí ještě více.

Diskuze (12) Další článek: Palm OS: výběr freewarových her

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Předplatné, Zajímavé čtení, Voda


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136