Vodafone mění předplatné ČiliChili, nyní lze objednat i trvale

Vodafone mění předplatné ČiliChili, nyní lze objednat i trvale

Zákazníci všech operátorů byli zvyklí, že si u nejmladšího Vodafonu mohli přes Premium SMS objednat časopis ČiliChili.Ten přináší nejen informace o cenách u jednotlivých tarifů, ale také spoustu dalšího zajímavého čtení i mimo oblast mobilní komunikace.

Objednávka se dala vždy uskutečnit pouze na nadcházející kalendářní měsíc. Cena objednací textovky byla 20 Kč. Poplatek ovšem nebyl za časopis samotný, ale pouze za balné a poštovné, protože ČiliChili bylo a je možné získat i nadále ve všech značkových prodejnách operátora zcela zdarma.

Nyní ale přicházejí na řadu změny. Nejdůležitější, a pro čtenáře nejpřívětivější, změnou je fakt, že časopis se dá nyní předplatit natrvalo. Předplatné si můžete zajistit zde. Po vyplnění veškerých údajů vám na zadané telefonní číslo přijde textová zpráva s dalšími instrukcemi pro potvrzení objednávky. Ani při trvalém předplatném však neplatíte za samotný výtisk, ale pouze za náklady spojené s dopravou, které si Vodafone nově cení na 25 Kč měsíčně. Časopis lze najednou předplatit sobě a jedné další osobě, v tomto případě zaplatíte dvojnásobek. Tento druh předplatného mohou využít pouze zákazníci v síti Vodafone. Zrušení předplatného lze provést přes portál Vodafone Live! v sekci Moje / Moje Předplatné.

TIP: V aktuálním vydání časopisu ČiliChili můžete soutěžit o mobilní telefon Nokia N95 8GB v hodnotě přibližně 17-ti tisíc korun. Podrobnosti o soutěži najdete v naši nedávné Bleskovce.

Z důvodu nedávného zdražení služeb České pošty dochází i ke zdražení objednávky časopisu přes SMS, které operátor neruší, aby se k předplatnému mohli dostat i zákazníci ostatních operátorů. Premium SMS se ovšem již nyní bude posílat na nové telefonní číslo 9001125, za objednání tedy zaplatíte 25 Kč, což je stejná suma jako při trvalém předplatném. Postup objednávky zůstává stejný, do těla zprávy stačí uvést následující text CC, jméno a adresu. Když tuto zprávu odešlete, tak si automaticky zaplatíte za doručení magazínu v následujícím měsíci.

Vodafone přichystal pro čtenáře, kteří využijí trvalého předplatného, překvapení navíc. Těmto čtenářům totiž bude čas od času společně s časopisem doručen také unikátní dárek, takže pokud jste zákazníky Vodafonu, trvalé předplatné se vám vyplatí ještě více.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia N95, Nokia N95 8GB

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Fido 12. 3. 2008 11:36:41
    Ano nejak to tam zahrnuto je a vydavateli se to vyplati. A to paradoxne i...
  • Kvetak 12. 3. 2008 11:14:40
    Ono ale neni vzdy jen o lenosti. Kdyz to mas do nejblizsi VF prodejny...
  • luba81 12. 3. 2008 10:41:41
    jediný časáky, který čtu jsou mobility, televizní program a CC. Já spíš...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8


komerční sdělení

Komerční sdělení