Vodafone mění předplatné ČiliChili, nyní lze objednat i trvale

Zákazníci všech operátorů byli zvyklí, že si u nejmladšího Vodafonu mohli přes Premium SMS objednat časopis ČiliChili.Ten přináší nejen informace o cenách u jednotlivých tarifů, ale také spoustu dalšího zajímavého čtení i mimo oblast mobilní komunikace.

Objednávka se dala vždy uskutečnit pouze na nadcházející kalendářní měsíc. Cena objednací textovky byla 20 Kč. Poplatek ovšem nebyl za časopis samotný, ale pouze za balné a poštovné, protože ČiliChili bylo a je možné získat i nadále ve všech značkových prodejnách operátora zcela zdarma.

Nyní ale přicházejí na řadu změny. Nejdůležitější, a pro čtenáře nejpřívětivější, změnou je fakt, že časopis se dá nyní předplatit natrvalo. Předplatné si můžete zajistit zde. Po vyplnění veškerých údajů vám na zadané telefonní číslo přijde textová zpráva s dalšími instrukcemi pro potvrzení objednávky. Ani při trvalém předplatném však neplatíte za samotný výtisk, ale pouze za náklady spojené s dopravou, které si Vodafone nově cení na 25 Kč měsíčně. Časopis lze najednou předplatit sobě a jedné další osobě, v tomto případě zaplatíte dvojnásobek. Tento druh předplatného mohou využít pouze zákazníci v síti Vodafone. Zrušení předplatného lze provést přes portál Vodafone Live! v sekci Moje / Moje Předplatné.

TIP: V aktuálním vydání časopisu ČiliChili můžete soutěžit o mobilní telefon Nokia N95 8GB v hodnotě přibližně 17-ti tisíc korun. Podrobnosti o soutěži najdete v naši nedávné Bleskovce.

Z důvodu nedávného zdražení služeb České pošty dochází i ke zdražení objednávky časopisu přes SMS, které operátor neruší, aby se k předplatnému mohli dostat i zákazníci ostatních operátorů. Premium SMS se ovšem již nyní bude posílat na nové telefonní číslo 9001125, za objednání tedy zaplatíte 25 Kč, což je stejná suma jako při trvalém předplatném. Postup objednávky zůstává stejný, do těla zprávy stačí uvést následující text CC, jméno a adresu. Když tuto zprávu odešlete, tak si automaticky zaplatíte za doručení magazínu v následujícím měsíci.

Vodafone přichystal pro čtenáře, kteří využijí trvalého předplatného, překvapení navíc. Těmto čtenářům totiž bude čas od času společně s časopisem doručen také unikátní dárek, takže pokud jste zákazníky Vodafonu, trvalé předplatné se vám vyplatí ještě více.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Voda, Předplatné

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

** Za 8 377 Kč pořídíte solidně vybavený LG Q6 s 13 MPx fotoaparátem ** Za solidních pět a půl tisíce je k mání hliníková Nokia 5 ** Chcete-li slevu, pár měsíců starý LG G6 zlevnil o 3 000 Kč

30.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3