Vodafone mění předplatné ČiliChili, nyní lze objednat i trvale

Zákazníci všech operátorů byli zvyklí, že si u nejmladšího Vodafonu mohli přes Premium SMS objednat časopis ČiliChili.Ten přináší nejen informace o cenách u jednotlivých tarifů, ale také spoustu dalšího zajímavého čtení i mimo oblast mobilní komunikace.

Objednávka se dala vždy uskutečnit pouze na nadcházející kalendářní měsíc. Cena objednací textovky byla 20 Kč. Poplatek ovšem nebyl za časopis samotný, ale pouze za balné a poštovné, protože ČiliChili bylo a je možné získat i nadále ve všech značkových prodejnách operátora zcela zdarma.

Nyní ale přicházejí na řadu změny. Nejdůležitější, a pro čtenáře nejpřívětivější, změnou je fakt, že časopis se dá nyní předplatit natrvalo. Předplatné si můžete zajistit zde. Po vyplnění veškerých údajů vám na zadané telefonní číslo přijde textová zpráva s dalšími instrukcemi pro potvrzení objednávky. Ani při trvalém předplatném však neplatíte za samotný výtisk, ale pouze za náklady spojené s dopravou, které si Vodafone nově cení na 25 Kč měsíčně. Časopis lze najednou předplatit sobě a jedné další osobě, v tomto případě zaplatíte dvojnásobek. Tento druh předplatného mohou využít pouze zákazníci v síti Vodafone. Zrušení předplatného lze provést přes portál Vodafone Live! v sekci Moje / Moje Předplatné.

TIP: V aktuálním vydání časopisu ČiliChili můžete soutěžit o mobilní telefon Nokia N95 8GB v hodnotě přibližně 17-ti tisíc korun. Podrobnosti o soutěži najdete v naši nedávné Bleskovce.

Z důvodu nedávného zdražení služeb České pošty dochází i ke zdražení objednávky časopisu přes SMS, které operátor neruší, aby se k předplatnému mohli dostat i zákazníci ostatních operátorů. Premium SMS se ovšem již nyní bude posílat na nové telefonní číslo 9001125, za objednání tedy zaplatíte 25 Kč, což je stejná suma jako při trvalém předplatném. Postup objednávky zůstává stejný, do těla zprávy stačí uvést následující text CC, jméno a adresu. Když tuto zprávu odešlete, tak si automaticky zaplatíte za doručení magazínu v následujícím měsíci.

Vodafone přichystal pro čtenáře, kteří využijí trvalého předplatného, překvapení navíc. Těmto čtenářům totiž bude čas od času společně s časopisem doručen také unikátní dárek, takže pokud jste zákazníky Vodafonu, trvalé předplatné se vám vyplatí ještě více.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Předplatné, Voda

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39