Vodafone: nové vozidlo pro nižší management

Vodafone se potýká s finančními problémy. Loni skončil s hospodařením v hluboké ztrátě, prodal své japonské zastoupení a šušká se i o dalších nepopulárních krocích, například o propouštění.

Šetřit se ale musí plošně, na všech úrovních. Nedivte se proto, až v ulicích potkáte tříkolky ve firemních barvách s logem operátora. Je to náhrada za Fordy Focus, bývalé vozy nižších manažerů Vodafonu. Nemáme žádné zprávy, jak jsou s novým vozovým parkem spokojeni. Pro tisk se sami nemohou vyjadřovat a argumenty PR oddělení operátora o účinných brzdách, skvělé ventilaci a snadném parkování nám přijdou spíše jako zástěrka.

Klepněte pro větší obrázek
Omluvte kvalitu snímku, tříkolka dosahuje opravdu velkých rychlostí a je obtížné zachytit ji v pohybu

Kachnička zatím nemůže potvrdit zvěsti o luxusní verzi tříkolky pro vyšší management. Po vzoru indického vozítka rikša ji údajně táhnou tři hříšníci z infolinky, kteří v uplynulém týdnu zodpověděli nejméně dotazů.

(Děkujeme Martině za pohotovou fotografii)

Diskuze (30) Další článek: Eurotel od zítřka nabídne SMS a MMS zpravodajství zdarma

Témata článku: Vodafone, Voda, Vozidlo, Man


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 20