Vodafone: soutěž o Motorolu SLVR L9

Pravidelná SMS soutěž o mobilní telefon, kterou každý měsíc připravuje mobilní operátor Vodafone, je připravena i pro tento měsíc s hlavní cenou v podobě Motoroly SLVR L9.

Pokud chcete tento telefon získat, stačí odeslání jediné textové zprávy ve tvaru MOTOROLA na telefonní číslo 9001107, cena za odchozí zprávu je 7 Kč. Každý soutěžící může odeslat libovolný počet soutěžních SMS zpráv, čímž se zvyšuje šance na výhru.

Soutěže se mohou zúčastnit zákazníci všech operátorů v ČR, kteří mají možnost odesílat textové zprávy. Soutěží se od 1. do 31. července, výherce bude vylosován nejpozději do 20. dne následujícího měsíce a kontaktován na čísle ze kterého odeslal svou výherní zprávu.

Diskuze (3) Další článek: O2 Citi karta: 5% kreditu navíc k dobíjené částce

Témata článku: Motorola, Motorola Slvr L9, Vodafone, Motor, Voda, Soutěž


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15