Vodafone: Vyfoťte se s trpaslíkem a vyhrajte iPhone

Hrdina televiziní kampaně na Vodafone nabitou kartu, sádrový trpaslík, vám nyní může vydělat iPhone zadarmo. Operátor na svých webových stránkách právě spustil interaktivní soutěž Trpaslík na cestách. Kdo trpaslíka nejvtipněji a nejoriginálněji zasadí do své vlastní fotografie z cest, vyhraje iPhone a Vodafone nabitou kartu s kreditem 2 100 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Své fotografie můžete do soutěže přihlašovat až do 13. října 2008, stačí je jen jednoduše uploadovat na portál www.vodafone.cz/trpasliknacestach. Z nich pak porota složená ze zástupců Vodafonu vybere 25 snímků, které nejlépe vyhoví kritériím zajímavosti, vtipnosti a originality. Těchto 25 koláží bude vystaveno na webu Vodafonu do 2. listopadu 2008 a všichni registrovaní uživatelé se budou moci zapojit do hlasování o absolutního vítěze.

Soutěž Trpaslík na cestách:

  • zaregistrujte se na www.vodafone.cz/trpasliknacestach
  • nahrajte na server fotografii z cest
  • do fotografie co nejvtipněji zasaďte přednastaveného trpaslíka
  • sledujte, zda vás porota vybere do první pětadvacítky

Výhry:

  • 1. místo: iPhone s Vodafone nabitou kartou s kreditem 2 100 Kč
  • 2. – 10. místo Vodafone nabitá karta s kreditem 2 100 Kč

Současně na stránkách Vodafonu probíhá soutěž s názvem Galerie trpaslíků, jejímž cílem je najít a vyfotit trpaslíky, kteří podnikají výlet po Česku. Na stránkách je uveden seznam měst, do nichž trpaslíci v nejbližší době zamíří. Ze všech vložených fotek vybere porota složená ze zástupců Vodafonu třicet snímků a tuto třicítku naleznete od 6. října 2008 v galerii na www.vodafone.cz/trpaslici. Pak už bude všechno na hlasování veřejnosti. Hlavní cenu, iPhone s Vodafone nabitou kartou s kreditem 2 100 Kč, vyhraje autor fotky, která nasbírá nejvíc hlasů. Zasílat fotografie zachycených trpaslíků je možné až do 5. října 2008.

Diskuze (4) Další článek: Kdo bude mít první mobil s 9 Mpx?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Voda

Určitě si přečtěte