Vodafonu se loni dařilo, získal čtvrt miliónu zákazníků

Vodafonu se minulý rok dařilo, dle zveřejněných čísel se řady jeho zákazníků jen během posledních tří měsíců minulého roku rozrostly o 76 tisíc. Za celý loňský rok zaznamenal čistý přírůstek dokonce 245 tisíc zákazníků. Na konci prosince pak činil jejich celkový počet 2,658 milionu. V porovnání se třetím kvartálem loňského roku nepatrně poklesl průměrný měsíční příjem na zákazníka, a to o jednu korunu. Aktuální hodnota ARPU za měsíc je tedy 618 Kč. Od prosince 2006 tedy zvýšil Vodafone počet svých zákazníků o 10,2%, přičemž podíl těch paušálních se v prosinci loňského roku rovnal 51,8 procentům.

Klepněte pro větší obrázek
Vodafonu se minulý rok dařilo, svůj podíl na tom určitě má i Andrea Kerestešová v roli dívky s ovcí

Silný zákaznický růst, kterého dosahujeme na stále více penetrovaném trhu, dokazuje, že zákazníci oceňují naši strategii nabízet všem reálně využitelnou hodnotu bez nutnosti víceletých úvazků,“ říká generální ředitel Vodafonu ČR Grahame Maher. Konec konců, tažení proti úvazkům započal červený operátor právě teď v měsíci únoru, kdy spouští reklamní kampaň s výmluvným názvem „Nepodepsal“. Jeho zákazníci si navíc mohou vyzkoušet až jedenáct balíčků na jeden měsíc zcela zdarma.

Diskuze (10) Další článek: Nové javahry: Manager Pro Football 2008 a Snoop Dogg Cruisin´

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Voda, Zákaz, Milión, Milión zákazníků, Čtvrt, Mil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80