Volná místa v Computer Pressu: obchodní manažer pro internetové projekty

Popis pozice: získávání inzerce do internetových médií našeho nakladatelství a vyhledávání nových kontaktů.

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, výborné komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi a týmového ducha. Časovou i osobní flexibilitu, kreativitu, dobrou znalost práce na PC. Nástup nejpozději 1. 3. 2006.

Nabízíme: zázemí, zkušenosti a podporu respektované společnosti, práci v příjemném a přátelském týmu lidí, pružnou pracovní dobu, mladý a přátelský kolektiv, výhodné platové ohodnocení – provize z prodeje.

Kompletní nabídku volných míst v Computer Pressu a další informace najdete na této stránce.

Témata článku: Časopis Computer, Internet, Computer, Obchod

Určitě si přečtěte

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

** Výběr nejlepších a nejvýhodnějších komponent ** Podrobný fotonávod pro sestavení počítače ** Hledání chyb, ladění a přetaktování

18.  10.  2017 | časopis Computer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Baví vás technologie? Pojďte pracovat pro Computer!

** Hledáme nadšence do moderních technologií s obchodními zkušenostmi ** Hlavní pracovní náplní bude prodej inzerce do časopisů vydavatelství, především do Computeru ** Práce v Praze či Brně

27.  9.  2017 | redakce

Nový Computer: Velký test 11 telefonů do 6 000 Kč

** Červencový Computer právě na stáncích ** Kdy nahradí roboti lidskou práci? ** Postavte a přetaktujte svůj počítač!

3.  7.  2017 | časopis Computer | 4

Tak fotí 11 Androidů s cenou do 6 000 Kč. Oznámkujte je

** Časopis Computer připravuje obří srovnávací test smartphonů ** Tentokrát jde o 11 Androidů s cenou pod 6 000 Kč ** Pomůžete s hodnocením fotoaparátů?

13.  6.  2017 | Kůžel Filip, Michlovský Jakub | 15

Nový Computer právě na stáncích: Vše, co potřebujete vědět o změnách evropského roamingu

** NASy pro čtyři disky příjemně zlevňují ** Srovnali jsme lepší kompakty a bezzrcadlovky ** Otestovali jsme 28 dalších produktů

30.  5.  2017 | časopis Computer

Nový Computer píše o boji s „Fake News“

** Nový Computer 6/17 právě na stáncích ** Podrobně: Technologie Optane a Tobii Eyetracking ** Jak probíhá boj proti falešným zprávám

26.  5.  2017 | časopis Computer

Nový Computer: Travel hacking, jak ochránit Facebook a hromada testů

** Computer 05/2017 na stáncích ** Travel hacking, Facebook, testy ** Dnes si to probereme

2.  5.  2017 | Kuruc Jiří, Michlovský Jakub