Všechno zpět: kredit Twistu se nejspíš nebude vracet

Začíná to být jako v pohádce o Červené Karkulce. Ve čtvrtek RadioMobil na otázku k vrácení kreditu odstoupivším uživatelům Twistu odpověděl takto:

„Zákazník bude mít možnost po 1.2. 2003 vrátit Twist kartu a společnost RadioMobil mu vrátí nevyčerpaný kredit v penězích. V současné době dokončujeme podrobné podmínky tak, aby byly pro zákazníka co nejjednodušší a zároveň, aby zamezily možnosti zneužití. Jakmile bude podrobný způsob vrácení nevyužitého kreditu dokončen budeme o našem postupu informovat veřejnost.“

Tuto citaci a další odpovědi na aktuální otázky ke změnám T-mobilu najdete v článku na serveru Sdružení obrany spotřebitelů ČR. Včera se však objevily nové informace.

„T-Mobile bude komunikovat se všemi zákazníky, kteří budou chtít ukončit používání karty Twist v souvislosti s cenovými změnami. Máme připravena různá řešení a každý obdobný případ bude posuzován individuálně. Jen v odůvodněných případech může být nevyužitý kredit vrácen. Nebude se však jednat o plošnou variantu, neboť v případě anonymních uživatelů existuje nebezpečí zneužití (například při nelegálním nabytí Twist karty).“

Detaily najdete v dalším článku Sdružení obrany spotřebitelů ČR. Vrácení nevyužitého kreditu Twistů nyní není pro RadioMobil aktuální problematikou, svědčí o tom i fakt, že na infolinkách nezaznamenávají žádné dotazy týkající se tohoto tématu.

Pokud je pro vás vrácení kreditu důležité, nezbude než se RadioMobilu připomenout - zavolejte na infolinku.

Diskuze (61) Další článek: Dvouletá záruka: mobilní telefony Nokia mohou zdražit až o osm set korun

Témata článku: Twist, Kredit

Určitě si přečtěte