Všečíslo 1188: z informační služby pivním kurýrem

O2 má se svou službou 1188 evidentně velké plány. Na stránkách www.1188.cz najdete vyhledávač, telefonní seznam, v betaverzi i katalog firem a mapy. Když toto číslo vytočíte z telefonu, můžete si nechat pomoci s celou hromadou problémů od vyhledání a spojení s telefonním číslem, až po zjištění tak zásadní informace, jako například která společnost vyrábí pružinky do propisovaček. Kompletní seznam služeb najdete v našem únorovém článku.

Novinkou v portfoliu služeb 1188 je možnost nechat si na telefonickou žádost dovézt sud piva. Právě v našem pivomilném národě by mohla tato nabídka zabrat. Idea je taková: party je v plném proudu, ale dochází pivo a není čas jít ho koupit, nebo není kam. Pak stačí zavolat a za 790 Kč dostanete samochladící 20litrový soudek. Tolik pozitiva. Nabídka platí zatím jen pro Prahu a sud musíte objednat mezi osmou ráno a sedmou večer. Za dovoz také zaplatíte, až od třech sudů v jedné objednávce je dovoz zdarma.

Více informací o akci najdete zde.

Témata článku: Operátoři, O2

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14