Vybírejte si uvítací tóny na wapu T-Mobilu zdarma

T-Mobile dnes přinesl dobrou zprávu pro všechny příznivce uvítacích tónů. Od 1. listopadu je možné vybírat uvítací melodie prostřednictvím wapového rozhraní zdarma. Samotné uvítací tóny zdarma nejsou, zaplatíte za ně standardní částku 15 Kč za kus, ale pohyb v sekci uvítacích melodií zpoplatňován není. Ušetříte tedy za wapové připojení. Uvítací melodie můžete vybírat i s pohodlím počítače na stránce www.uvitacitony.cz. Různé melodie je možné přiřadit různým volajícím.

Jak už bylo zmíněno, za aktivaci vybraného uvítacího tónu zaplatíte 15 Kč a poté budete platit 15 Kč měsíčně za provoz této služby.

T-Mobile sice přinesl jistou výhodu pro své zákazníky, ale o žádný zázrak se rozhodně nejedná. Větší smysl by mělo, kdyby nebyl pohyb po wapovém portálu účtován vůbec, stejně jako u obou konkurentů. Na to si ale budeme muset zřejmě ještě počkat.

Diskuze (10) Další článek: Archiv O2TV se rozšiřuje o vybrané pořady televize Prima

Témata článku: Zdarma, Tón, Mobil, WAP

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8