Výhodná akce T-Mobilu, o které jste neměli vědět

Důvěryhodný informační zdroj nám dnes poskytnul specifikace neveřejné nabídky T-Mobilu. O té samozřejmě zákazníci nemají vědět. Je určena všem nefiremním zákazníkům (zákazníci s rodným číslem), a slouží k podpoře aktivací, portací a migrací pro případ, kdy zákazníka nezaujme žádná ze standardních nabídek a promo akcí. Pokud ji tedy budete chtít využít, chovejte se tak, jako by vás žádná jiná nabídka nezajímala, nebo si ji výslovně vyžádejte (viz poslední odstavec).

Jedná se o tarifní zvýhodnění, jejichž výhoda spočívá v nulovém měsíčním poplatku za zvýhodnění nebo pětinásobku volných jednotek za cenu standardního tarifního zvýhodnění po dobu dvanácti měsíců. Nabídka je platná od dnešního dne, tj. od 12.5.2006 až do 31.12.2006.

Na jednotlivá zvýhodnění bez poplatků a bonusové volné jednotky se podívejte v tabulce:

Klepněte pro větší obrázek
Tabulka k tajné nabídce

Mezi podmínky této nabídky patří uzavření účastnické smlouvy na dobu 24 měsíců (s tarifním zvýhodněním HIT nebo s telefonem za zvýhodněnou cenu). Je použitelná k tarifům T 160, T 300, T 600 a T 1500, včetně jejich HIT variant.

Prodejce vám podmínky této zvýhodněné nabídky nepředá sám, až teprve když si jejich vytištění vyžádáte. Po uplynutí doby 12 měsíců se výhoda automaticky deaktivuje. A ještě jedna dobrá rada na závěr – když bude zákazník nabídku ihned vyžadovat sám (protože se o ní doslechl), může ji v tomto případě prodejce aktivovat bez ohledu na to, zda jde o firemního či nefiremního zákazníka.

Diskuze (47) Další článek: Motocross 2 Freestyle: adrenalin do kapsy (recenze javové hry)

Témata článku: Akce, Mobil, Dobrá rada


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34