Výhodnější připojení na Internet a e-mail u Eurotelu!

Od dnešního dne po dobu tří měsíců mohou všichni zákazníci společnosti Eurotel Praha, spol. s  r.o., využívat zvýhodněné nabídky pro večerní připojení na Internet prostřednictvím mobilního telefonu. V období od 2.1. do 31.3. 2003 zaplatí uživatelé mobilního přístupu na Internet jen 0,50 Kč/min pokud použijí Eutotel HSCSD Fast, nebo 0,01Kč/kB prostřednictvím Eurotel GPRS Instant. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky Eurotelu

Zákazníci Eurotelu tak nyní mají výhodný přístup na  Internet stále na dosah. Nejsou odkázáni jen na pevné připojení, kdekoliv a kdekoliv mohou mít v  kapse připojení na internet. Své e-maily si uživatelé mohou pohodlně vyřizovat večer za příznivou cenu. Mobilní připojení na internet večer při použití Eurotel HSCSD Fast stojí jen 50 haléřů za minutu, což představuje slevu 75% z běžné ceny.

Zvýhodněnou cenu mohou využít všichni zákaznici, kteří mají nebo si aktivují jakýkoliv datový tarif Eurotelu, kromě programu WAP. Na program WAP se tato zvýhodněná nabídka nevztahuje. Sleva na připojení mimo špičku se vztahuje na dobu pondělí až pátek, vždy od 20 do 8 hodin. Na víkendy a svátky se zvýhodněná sazba nevztahuje.

Jen Eurotel poskytuje svým zákazníkům možnost si vybrat způsob připojení GPRS nebo HSCSD. Záleží jen na přáních a potřebách zákazníka.

    Program DATAMěsíční paušál0/195 Kč*  ET HSCSD FastET GPRS InstantPřístup na internetve špičce2Kč/min0,03 Kč/kB  mimo špičku**0,5Kč/min0,01 Kč/kB* 0 Kč u všech tarifů Eurotel Business

** Platí od 2.1.2003 do 31.3.2003, po-pá 20-8hVšechny ceny jsou uvedeny bez 5% DPH.


Cena za přenesení 400 KB dat [Kč]

 

Využití linky

 

Profil 3

Profil 2

Profil 1

 

20%

50%

100%

9,6 Kb/s

24,80

9,92

4,96

14,4 Kb/s

16,53

6,61

3,31

GPRS

7,14

7,14

7,14

HSCSD

6,70

2,98

1,74

Se službou Eurotel GPRS Instant zaplatí uživatel za přenos 400kB dat vždy stejnou částku. Cena nezáleží na způsobu stahování.

Při využití služby Eurotel HSCSD Fast zaplatí zákazník dobu připojení, během které stáhnul 400kB dat. Cena tak závisí na míře využití času, kdy je připojen.

Lze rozlišit tři základní profily využití.


Profil 1 - stahování e-mailů

Tento profil odpovídá 100% využití doby připojení. Jakmile skončí přenos dat, je třeba ukončit i datový hovor. Pro tento profil je typické stahování souborů, dávkové stahování e-mailů, poslech rozhlasových stanic na Internetu.

Profil 2 - brouzdání na Internetu

Tento profil odpovídá 50% vyžití doby připojení. Je to typické pro prohlížení Internetu, kdy si polovinu doby čtete text a druhou polovinu stahujete další internetové stránky.

Profil 3 - čtení na Internetu

Tento profil odpovídá 20% využití doby připojení. Je charakteristický pro práci s WAPem, pomalé brouzdání po Internetu anebo on-line připojení k e-mailové schránce.


Poznámka: 400kB může představovat například 80 e-mailů bez velkých příloh, nebo 20 načtení internetových stran, které obsahují průměrně 20-30 kB dat.


Diskuze (16) Další článek: Ceny mobilů u Oskara od třetího ledna

Témata článku: EU, E-mail, Euro, Internet, Datový hovor, Připojení


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13