Vyhrajte a jeďte s O2 na ledovec

Mobilní operátor O2 přináší svým novým předplaceným zákazníkům zajímavou soutěžní hru, ve které je hlavní cenou letní prodloužený víkend (od čtvrtka do neděle) na ledovci v Rakousku pro dvě osoby. Součástí výhry je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, skipas na tři dny, doprava do Rakouska a zpět.

Klepněte pro větší obrázek 

Dalšími cenami v soutěži jsou mp4 přehrávače s interní pamětí 4GB, kterou je možné dále rozšířit díky podpoře paměťových miniSD karet. Přehrávač umožňuje FM vysílání přehrávaných hudebních souborů, má přehledné české ikonové menu se zobrazením nabití baterie a hodinami, integrovaný mikrofon a baterii lze dobíjet pomocí připojení k počítači nebo přibalenou akumulátorovou nabíječkou. Ve hře je celkem 10 kousků těchto přehrávačů.

Jak je již uvedeno na počátku článku, soutěž je určena pouze novým předplaceným zákazníkům O2, kteří si pro účast v soutěži musí zakoupit předplacenou SIM kartu s tarifem TXT za 95 Kč (karta obsahuje kredit 50 Kč a registrační kartičku rovněž na 50 Kč) ve speciální edici. Karty jsou označeny logem soutěže a v prodeji budou do konce června.

Jakmile si kartu zakoupíte, musíte splnit nejdůležitější podmínku, kterou je dobití kreditu v minimální výši 300 Kč. Pro účast v soutěži pak musíte poslat registrační SMS a postupně odpovídat na znalostní otázky. Počet odeslaných odpovědí je na vás. Přesný popis registrační SMS i postup odeslání jednotlivých odpovědí najdete přímo v balíčku se soutěžní SIM kartou, nebo na tomto odkazu.

Diskuze (4) Další článek: Na Slovensku měřili rychlost 3G sítí

Témata článku: Operátoři, O2, LED, Přesný popis


Určitě si přečtěte