Vyhrajte s MobilManií lístky na Alice Coopera (výsledky soutěže)

MobilMania ve spolupráci s O2 připravila soutěž tentokrát pro všechny příznivce tvrdé hardrockové muziky. Zveme vás na koncert legendárního amerického rockera Alice Coopera, který vystoupí v rámci své aktuální koncertní šňůry 2. prosince v brněnské hale Rondo. Ve hře je celkem šest lístků. 

Klepněte pro větší obrázek

Americký rocker Alice Cooper se narodil 4. února 1948 v Detroitu. Na pódia v rodném městě vstoupil již na konci 60. let, kdy vyrážel dech svými šokujícími vystoupeními a právem se tak stal otcem tzv. shock rocku. Jeho sláva postupně stoupala a vyvrcholila v polovině 70. let, kdy vydal úspěšná alba „Welcome to my Nightmare“ a „Billion Dollar Babies“. Brzy ho ale srazila závislost na alkoholu, která se mu málem stala osudnou, a Alice Cooper musel podstoupit protialkoholovou léčbu.

Pořádný comeback se mu podařil až roku 1989, kdy vyšlo legendární album „Trash“ zahrnující i megahit „Poison“. V polovině 90. let se rozhodl Alice Cooper silně změnit styl, kdy od melodického hard rocku přešel k temnému metalu a nabídl koncepční desky „Last Temptation“, „Brutal Planet“ a „Dragontown“. Tato alba bohužel ale úspěch nesklidila, Cooperovo publikum nebylo na takto temné desky připravené, a tak bylo potřeba znovu otočit kormidlem. V roce 2003 se na pultech objevuje „Eyes of Alice Cooper“, návrat do éry kolem alba „Trash“. O dva roky později pak vyšlo album „Dirty Diamonds“, následované letošním počinem „Along Came a Spider“.

Poslední jmenované album vznikalo pod producentskou taktovkou dvojice Danny Saber (Ozzy Osbourne, Rolling Stones, David Bowie) a Grag Hampton (Bootsy Collins, Buckethead) a obsahuje jedenáct skladeb v duchu klasické Cooperovy tvorby. Ve skladbě „Vengeance Is Mine“ si kytarové sólo střihnul Slash, zajímavá jména však slibuje i doprovodná kapela, se kterou Alice Cooper odehraje některé koncerty: bubeník Eric Singer, basista Chuck Garric, kytaristé Keri Kelli a Jason Hook.

Alice Cooper Brno Hala Rondo, 2. prosince 2008 od 20 h.

Pokud se na vás neusměje štěstí v soutěži, můžete si vstupenky obstarat v předprodeji na www.ticketpro.cz.


Soutěž

K získání jedné ze tří dvojic vstupenek na prosincový koncert Alice Coopera v Brně je třeba správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky:

1. Alice Cooper se v roce 1948 narodil v americkém Detroitu v jako:

A) Al Copeland

B) Al Bunda

C) Vincent Damon Furnier

2. Alice Cooper je považován za zakladatele stylu:

A) pop rock

B) shock rock

C) ross krok

3. Melodie do mobilu od Alice Cooper si můžete stáhnout na:

A) www.o2active.cz

B) www.o2pasive.cz

C) www.cz.o2.com

Odpovědi zasílejte SMSkou ve formátu SOUTEZ COOPER X Y Z na číslo 723 366 322, kde písmena X Y Z oddělená mezerou značí vybranou odpověď ze tří variant v pořadí na první, druhou, resp. třetí otázku. Textové zprávy budou zpoplatněny dle vašeho tarifu. Zprávy odesílané z bezplatné SMS brány O2 nebudou zpracovány.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které zpětně kontaktujeme na číslo, z nějž byla odeslána výherní SMS. Soutěž probíhá od 20. listopadu do pravého poledne středy 26. listopadu, kdy bude vyhodnocena. Proto prosím buďte ve středu dostupní na čísle, ze kterého jste soutěžili, v opačném případě budeme muset výhru postoupit dalšímu vylosovanému soutěžícímu.


Výsledky soutěže

Soutěž o 3× dvě vstupenky na koncert Alice Coopera v Brně byla ukončena. Po dvou vstupech získávají: L. Nekuža Brno, J. Říha Praha 8 a A. Blažek Břeclav. Ostatním děkujeme za účast a držíme palce v některé z příštích soutěží na MobilManii.

Správné odpovědi: 1. C), 2. B), 3. A)

Další článek: Mio je jednička ve střední Evropě a hledá POI ve Zlatých stránkách

Témata článku: Operátoři, Ostatní, O2, Mobil l, První druh, Bunda, Detroit, Mobil, Soutěž


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 39