Vyhrajte s O2 a Playmanem sportovní oblečení za 15 tisíc

Do mobilních telefonů přichází nové pokračování veleúspěšné sportovní java hry Playman Summer Games 3. Pro zákazníky O2 to může navíc znamenat i hodnotné sportovní výhry v soutěži. Každý uživatel služeb O2, který si stáhne hru Playman Summer Games 3 z portálu O2 Active do telefonu, zahraje si ji a dosažené skóre nahraje na soutěžní server, se stává účastníkem soutěže. Hraje se o poukazy v hodnotě 7 500, 5 000 a 2 500 korun na nákup sportovního zboží v prodejnách Intersport kdekoliv na území ČR.

Soutěž probíhá do 31. července 2008, vyhrávají 3 účastníci soutěže, kteří budou tento den ve 23:59 hodin na prvních třech pozicích v tabulce skóre. Pořadatelem soutěže je Mr. Goodliving. Hru je možné stáhnout z nabídky WAP portálu O2 Active v sekci Hry v kategorii Sportovní nebo odesláním SMS s klíčovým slovem JHRA P1268 na 999888 (cena SMS dle tarifu, zákazník obratem obdrží odkaz na WAP na více informací o hře – datové přenosy jsou zdarma). Hra je zpoplatněna částkou 90 Kč.

Playman Summer Games 3

Ještě před letošní olympiádou v Číně přichází revoluce mobilních sportů! Playman Summer Games 3 je vyzbrojen bezkonkurenční kombinací atletických soutěží a turnajů. Utkejte se s 12 jedinečnými soupeři ve třech herních režimech nebo se zúčastněte turnaje až se šesti přáteli. Překonávejte rekordy v prostředí vynikající grafiky a se svými výsledky se pochlubte na internetu. Můžete hrát buď jako Playman nebo jeho sestra Blaise, případně máte na výběr z dalších 12 postav. Na letošní olympiádu se připravte výběrem pěti atletických disciplín: sprint na 100 metrů, skok do dálky, 110 metrů překážek, skok o tyči a oštěp.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (6) Další článek: t-zones: Týdenní soutěž pro hudební fanoušky

Témata článku: Operátoři, O2, Sport, Play, Tisíc, Oblečení, Spor, Sportovní oblečení, Atlet, Tis

Určitě si přečtěte