Vyhrajte s Vodafonem: iPod, domácí kino a exotický mobil Emgeton

Vodafone ve své tiskové zprávě láká k návštěvě svého portálu Vodafone live! Návnadou jsou iPody, domácí kino Sony a několik drobných cen.

Soutěž o iPod nano 3. generace (8 GB)

Do soutěže probíhající v období od 1.2.2008 do 29.2.2008 budou zapojeni všichni zákazníci Vodafonu, kteří v daném období správně odpoví na tři soutěžní otázky na portálu Vodafone live! v sekci Student SMS Grátis - soutěž.

Výhry:

  • 1.cena: iPod nano 3. generace (8 GB) + roční předplatné 1 českého časopisu dle vlastního výběru
    Klepněte pro větší obrázek 
  • 2.- 3. cena: jízdenka na vlak v ČR (kilometrická banka) + roční předplatné 1 českého časopisu dle vlastního výběru
  • 4.-10. cena: cestovní taštička přes rameno a USB flash (256 MB paměť) s logem Vodafone

O výhercích rozhoduje pořadí doručení správných odpovědí na soutěžní otázky k okamžiku ukončení soutěže (detailní pravidla na live.vodafone.cz). Kromě soutěže naleznou návštěvníci portálu Vodafone live! v sekci Student SMS Grátis nové zimní tapety s králičí tématikou. Zákazník si je může stáhnout do mobilu za cenu 5 Kč.

Soutěž o domácí kino Sony Home Theatre

Do soutěže budou automaticky zařazeni všichni zákazníci Vodafonu, kteří si v období od 1.2.2008 do 29.2.2008 stáhnou z portálu Vodafone live! libovolnou hru od společnosti Electronic Arts Mobile.

Výhry:

  • 1.cena: Sony DAV-DZ230 systém domácího kina vybavený HDMI výstupem a automatickým nastavením pomocí mikrofonu + PC hra Need for Speed (tm) ProStreet
    Klepněte pro větší obrázek 
  • 2.-10. cena: PC hra Need for Speed (tm) ProStreet

O výhercích rozhoduje pořadí stažení hry k okamžiku ukončení soutěže.

Pro Emgeton do ČiliChili

V titulku jsme slíbili ještě jednu položku, o které jste se zatím nedočetli. Exotický mobilní telefon pro dvě karty SIM Emgeton G20 Cult je možné vyhrát v aktuálním čísle Vodafoního časopisu ČiliChili. O podmínkách se dočtete také na webu cilichili.cz, ale pravidla jsou vcelku jednoduchá.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Emgeton G20 Cult. O telefonu si můžete přečíst zde

Stačí odeslat SMS ve tvaru CILI EMGETON na telefonní číslo 9001107. Zprávu lze odeslat z libovolné sítě za cenu 7 Kč. Konec soutěže je naplánován na 29. února, výherce bude kontaktován telefonicky.
Váš názor Další článek: MMS nejlevněji: u T-Mobilu a Vodafonu pod čtyři koruny

Témata článku: Emgeton, Operátoři, Vodafone, Emgeton G20 Cult, Voda, Exot, Mobil, Domácí kino, iPod, Ipo


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39