Vyluštěte šifry a jeďte si se Sony Ericssonem hrát do Paříže

Vyluštěte šifry a jeďte si se Sony Ericssonem hrát do Paříže

Nedávno jsme vás informovali, že v očekávaném filmu Šifra mistra Leonarda (The Da Vinci Code) budou k vidění telefony značky Sony Ericsson. A při této příležitosti připravil výrobce mobilních telefonů zajímavou hru. Ta už se rozběhla a můžete se jí zúčastnit také.

Odkaz na hru najdete na českých stránkách Sony Ericssonu. V první fázi se jedná o sérii logických flashových her, při kterých luštíte různé kódy a postupujete dál. Her je celkem šest a při každé se vám počítá čas potřebný k vyřešení úkolu. Pro nejrychlejší čeká odměna v podobě cesty do Paříže. Zde hra pokračuje, ale již v reálném prostředí. Soutěžící budou luštit zapeklité kódy a orientovat se pomocí telefonu s navigačním systémem Wayfinder. A pro vítěze je jistě připravena bohatá odměna, možná i svatý grál s logem Sony Ericssonu.

Témata článku: Sony, Ericsson

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Legísek 26. 7. 2016 11:15:36
    Ahojdáá, prosím tebe, mám šifrovanou hádanku a nevím s ní hnout, nekoukl...
  • szantus 5. 5. 2006 19:02:21
    Jen luštěte, dá se...
  • ades 5. 5. 2006 16:44:23
    ako spravim 5? to s tymi otacacimi kruzkami so symbolmi...
Určitě si přečtěte

Apple zaplatí Ericssonu za každý prodaný iPhone a iPad

Apple zaplatí Ericssonu za každý prodaný iPhone a iPad

Apple a telekomunikační gigant Ericsson urovnaly dlouhotrvající patentový spor. Jak informuje agentura Reuters, součástí dohody je vyplácení malé části tržeb, jejichž výši ani jeden z výrobců oficiálně nepotvrdil. Odhady investiční banky ABG Sundal Collier hovoří o odvádění 0,5 procenta z prodeje každého iPadu a iPhonu.

23.  12.  2015 | | 11


komerční sdělení

Komerční sdělení