Výrazné snížení ceny balíčku T-Mobile mimo špičku

Od tohoto měsíce nalezneme v nabídce T-Mobile příjemnou slevu tarifního zvýhodnění pro volání do vlastní sítě mimo špičku. S tímto balíčkem můžete volat ve všední dny od 19:00 do 8:00 a po celé víkendy a svátky do vlastní sítě za velice sympatických 30 haléřů za jednu minutu.

Balíček obsahuje rovných 1000 minut za cenu 296,31 Kč. Oproti původní ceně 593,81 Kč se tak dostáváme na polovinu. Kromě ceny je na tomto balíčku ještě jedna zásadní věc, za kterou si operátor zaslouží pochvalu. Volné minuty z tarifního zvýhodnění T-Mobile mimo špičku se upřednostňují před tarifními volnými minutami nebo před čerpáním tarifního kreditu. Nemusíte tedy nesmyslně vyčerpat své minuty nebo kredit v rámci tarifu abyste mohli volat za výhodnou sazbu. Jak už to u balíčků bývá, nevyčerpané minuty se nepřevádí do dalšího měsíce.

TIP: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru.

Zvýhodnění T-Mobile mimo špičku si můžete snadno aktivovat ke kterémukoliv ze standardních tarifů prostřednictvím webového rozhraní „Můj T-Mobile“, pomocí SMS, zákaznické linky a osobně na Značkové prodejně T-Mobile nebo u smluvních prodejců.

Více informací naleznete zde na webu operátora.

Diskuze (8) Další článek: O2 Duo a O2 Trio nyní výhodněji

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil m, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136