Výrazné snížení ceny balíčku T-Mobile mimo špičku

Od tohoto měsíce nalezneme v nabídce T-Mobile příjemnou slevu tarifního zvýhodnění pro volání do vlastní sítě mimo špičku. S tímto balíčkem můžete volat ve všední dny od 19:00 do 8:00 a po celé víkendy a svátky do vlastní sítě za velice sympatických 30 haléřů za jednu minutu.

Balíček obsahuje rovných 1000 minut za cenu 296,31 Kč. Oproti původní ceně 593,81 Kč se tak dostáváme na polovinu. Kromě ceny je na tomto balíčku ještě jedna zásadní věc, za kterou si operátor zaslouží pochvalu. Volné minuty z tarifního zvýhodnění T-Mobile mimo špičku se upřednostňují před tarifními volnými minutami nebo před čerpáním tarifního kreditu. Nemusíte tedy nesmyslně vyčerpat své minuty nebo kredit v rámci tarifu abyste mohli volat za výhodnou sazbu. Jak už to u balíčků bývá, nevyčerpané minuty se nepřevádí do dalšího měsíce.

TIP: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru.

Zvýhodnění T-Mobile mimo špičku si můžete snadno aktivovat ke kterémukoliv ze standardních tarifů prostřednictvím webového rozhraní „Můj T-Mobile“, pomocí SMS, zákaznické linky a osobně na Značkové prodejně T-Mobile nebo u smluvních prodejců.

Více informací naleznete zde na webu operátora.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Mobil m

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34