Výstava HandyExpo letos již podruhé, FunPC debutuje

Tisková zpráva: Ve dnech 28.-30. listopadu se uskuteční ve Veletžním paláci v Praze už druhý ročník veletrhu HandyExpo, zaměřeného na mobilní telefony, kapesní počítače a datovou komunikaci.

Již na prvním ročníku této akce mohli návątěvníci shlédnout pestrou paletu výrobků a služeb souvisejících s mobilní výpočetní technikou a komunikací. Nechyběly samozřejmě ani související obory, ať už se jednalo o GPS navigaci, MP3 přehrávače nebo identifikační technologie. Celý veletrh doprovázela řada zajímavých přednášek a prezentací. Na veletrhu byly k vidění skutečné špičky moderní technologie - společnost CDS zde například jako první uvedla na trh převratný komunikátor Visor Treo. Veletrh navštívilo přes 7000 návštěvníků.

Letošní ročník veletrhu naváže na úspěšný debut a dočká se několika rozšíření. Část doby trvání veletrhu bude například určena odborným návštěvníkům, což bezesporu zajistí vhodné zázemí pro úspěšná obchodní a kontraktační jednání.

Výrazným obohacením bude také paralelně probíhající výstava FunPC s podtitulem "výpočetní technika a zábava". Jak už název napovídá, je veletrh určen všem, pro které je počítač nejen pracovním prostředkem, ale také zdrojem zábavy.

Spojením veletrhu HandyExpo a FunPC tak vzniká místo, kde se budou prezentovat moderní technologické novinky a směry ve své nejatraktivnější a nejprogresivnější formě, a kam zavítá rád jistě každý, pro koho je moderní výpočetní technika součástí jeho životního stylu.

Podrobné informace o veletrhu HandyExpo najdete na internetové adrese www.itex.cz.

Veletrhy HandyExpo a FunPC pořádá  společnost Exponet s.r.o. (http://exponet.praha.cz), e-mail: info@exponet.praha.cz

Diskuze (2) Další článek: Oskar nabízí dalších pět služeb z Oskarzóny

Témata článku: Výstava, Let

Určitě si přečtěte