Výstava HandyExpo letos již podruhé, FunPC debutuje

Tisková zpráva: Ve dnech 28.-30. listopadu se uskuteční ve Veletžním paláci v Praze už druhý ročník veletrhu HandyExpo, zaměřeného na mobilní telefony, kapesní počítače a datovou komunikaci.

Již na prvním ročníku této akce mohli návątěvníci shlédnout pestrou paletu výrobků a služeb souvisejících s mobilní výpočetní technikou a komunikací. Nechyběly samozřejmě ani související obory, ať už se jednalo o GPS navigaci, MP3 přehrávače nebo identifikační technologie. Celý veletrh doprovázela řada zajímavých přednášek a prezentací. Na veletrhu byly k vidění skutečné špičky moderní technologie - společnost CDS zde například jako první uvedla na trh převratný komunikátor Visor Treo. Veletrh navštívilo přes 7000 návštěvníků.

Letošní ročník veletrhu naváže na úspěšný debut a dočká se několika rozšíření. Část doby trvání veletrhu bude například určena odborným návštěvníkům, což bezesporu zajistí vhodné zázemí pro úspěšná obchodní a kontraktační jednání.

Výrazným obohacením bude také paralelně probíhající výstava FunPC s podtitulem "výpočetní technika a zábava". Jak už název napovídá, je veletrh určen všem, pro které je počítač nejen pracovním prostředkem, ale také zdrojem zábavy.

Spojením veletrhu HandyExpo a FunPC tak vzniká místo, kde se budou prezentovat moderní technologické novinky a směry ve své nejatraktivnější a nejprogresivnější formě, a kam zavítá rád jistě každý, pro koho je moderní výpočetní technika součástí jeho životního stylu.

Podrobné informace o veletrhu HandyExpo najdete na internetové adrese www.itex.cz.

Veletrhy HandyExpo a FunPC pořádá  společnost Exponet s.r.o. (http://exponet.praha.cz), e-mail: info@exponet.praha.cz

Diskuze (2) Další článek: Oskar nabízí dalších pět služeb z Oskarzóny

Témata článku: Let, Výstava


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70