Vyvíjíte mobilní aplikace? Zkuste Tizen, Samsung slibuje 100% zisk

Vyvíjíte mobilní aplikace? Zkuste Tizen, Samsung slibuje 100% zisk

Samsung u svých nových chytrých hodinek nasadil operační systém Tizen a nyní představil i první mobilní telefon Samsung Z, který tento systém využívá. Pokud věříte, že je Samsung natolik silný, aby nový systém prosadil vedle Androidu, můžete se pustit do vývoje aplikací. Aby vás Samsung nalákal, připravil akci – první rok vám nechá veškerý zisk z prodeje vašich aplikací v Tizen Storu. Podrobněji na webu TizenExperts, registrace zde.

Klepněte pro větší obrázek 
Tizen Store ještě nebyl otevřen

Tizen je operační systém postavený na Linuxu, který je optimalizován pro různorodá zařízení od telefonů, přes hodinky, tablet, auta až po chytré televize. Za vývojem stojí především Samsung a Intel. Samsung by byl určitě velmi rád, kdyby se mu Tizen podařilo prosadit a byl jeho stěžejní platformou namísto Androidu. Ale bude to mít těžké a s operačním systémem Bada už se mu to jednou nepovedlo.

Klepněte pro větší obrázek 
Nový Samsung Z, první telefon s Tizenem půjde do prodeje ve třetím kvartálu roku

Obchod s aplikacemi Tizen Store ještě nebyl oficiálně spuštěn a je jasné, že zpočátku v něm bude jen něco málo aplikací. Na druhou stranu ty, které v něm budou, se dobře zviditelní. Pokud Tizenu věříte, je to příležitost, ale může to skončit i fiaskem.

Váš názor Další článek: Galerie ciferníků pro hodinky Moto 360. Kterému dáte přednost?

Témata článku: Samsung, Tizen, Aplikace, Samsung Z, První rok, Mobil, Systém postavený, Zisk, Slib

Určitě si přečtěte