Vyzkoušejte novou galerii fotomobilů

V galerii fotomobilů došlo během včerejšího dne k několika zásadním změnám. Přestože na první pohled vypadá skoro stejně, jako ta, kterou jste doposud znali, přešla pod novější verzi systému. Ale nemusíte se obávat, tato změna se nijak nedotkla obsahu, všechny doposud vložené snímky zde zůstaly zachovány.

Přímý vstup do galerie: http://galerie.mobilmania.cz

Možná nejpodstatnější změnou je značné zrychlení při procházení galerie, to si ostatně můžete hned sami vyzkoušet. Dále si pozornější čtenáři všimnou, že na titulní straně galerie se ve spodní části ukazují nejlépe hodnocené snímky za poslední tři dny, oproti dřívějším nejvíce navštěvovaným. Pokud některou z fotografií otevřete, kromě standardních údajů zde nově uvidíte pole s vygenerovaným HTML kódem – ten slouží pro vložení obrázku do fóra. Objeví se zde malý „klikací“ náhled.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nová titulní strana galerie • procházení fotografií je mnohem rychlejší • pod fotografií najdete kód pro vložení obrázkového odkazu do fóra

Při vkládání fotografie do galerie budete nově moci zvolit, zda chcete povolit přidávání komentářů a hodnocení pod své fotografie. Hodnocení je však nyní spravedlivější, protože dokud hodnotící uživatel sám nezvolí známku, tak hodnocení ostatních uživatelů neuvidí. Pro komentující uživatele je pak nespornou výhodou možnost změnit svůj komentář, pokud v něm udělají například chybu – aby se tato funkce nedala zpětně zneužívat, editace je možná maximálně tři minuty po vložení komentáře.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Uvidím až sám ohodnotím • novinka: kalendář

Na titulní straně najdete ještě dvě důležité maličkosti – ve spodní části je kalendář a tak si můžete rychle prohlédnout fotografie uveřejněné ve vybraný den. Dále jste si možná již všimli boxíku s náhodně vybranou fotografií vpravo nahoře. Pokud se vám zalíbí, můžete jí ihned ohodnotit kliknutím na nové tlačítko.

Tip: přečtěte si návod ke galerii fotomobilů

Věříme, že se vám nová galerie bude líbit ještě více než ta stávající a brzy oslavíme sedmi tisícovou fotografii. A už nyní mohu prozradit, že pro vás chystáme velmi atraktivní soutěž o paměťové karty Kingston. Tak už trénujte kompozice se svými fotomobily!

Diskuze (1) Další článek: Navigon pro mobily: první navigace, která je opravdu zadarmo

Témata článku: Ostatní, Foto


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11