Vyzkoušejte si Vodafone, už to ale bude dražší (změna pravidel)

Vodafone po čtyřech dnech zpřísnil podmínky své akce „Zkus Vodafone“. Podle původních pravidel k ní bylo možné bez zálohy získat mobilní telefon za zvýhodněnou cenu, nyní je ale potřeba složit jistinu. Vodafone změnu podmínek odůvodňuje velkým zájmem spekulantů o výhodnou nabídku.

Podívejte se, jak se změnil bod 9 v právních podmínkách akce Zkus Vodafone. Zde je původní text:

Koupě telefonu za zvýhodněnou cenu společně s nabídkou se započítává do limitu telefonů, které je zákazník oprávněn zakoupit u Vodafonu v souladu s podmínkami prodeje telefonů za zvýhodněnou cenu v průběhu 12 měsíců.

A tady nová verze, která už počítá se zálohou:

Koupě telefonu za zvýhodněnou cenu společně s nabídkou se započítává do limitu telefonů, které je zákazník oprávněn zakoupit u Vodafonu v souladu s podmínkami prodeje telefonů za zvýhodněnou cenu v průběhu 12 měsíců. Při koupi telefonu za zvýhodněnou cenu je Vodafone oprávněn požadovat úhradu plně vratné jistiny, jejíž výše bude odvozena od zvoleného tarifu. Výše jistiny činí s tarifem 50 Naplno 1000 Kč, s tarifem 150 Naplno činí 1500 Kč, s tarifem 300 Naplno 2000 Kč a s tarifem 500 Naplno 3000 Kč. Jistina bude zákazníkovi vrácena za podmínek a ve lhůtě uvedené ve Všeobecných podmínkách pro vrácení Volací jistiny.

Diskuze (55) Další článek: Seznam spustil wapovou verzi svého e-mailu

Témata článku: Vodafone, Změna, Voda, A/B

Určitě si přečtěte