Vyzkoušejte si Vodafone, už to ale bude dražší (změna pravidel)

Vyzkoušejte si Vodafone, už to ale bude dražší (změna pravidel)

Vodafone po čtyřech dnech zpřísnil podmínky své akce „Zkus Vodafone“. Podle původních pravidel k ní bylo možné bez zálohy získat mobilní telefon za zvýhodněnou cenu, nyní je ale potřeba složit jistinu. Vodafone změnu podmínek odůvodňuje velkým zájmem spekulantů o výhodnou nabídku.

Podívejte se, jak se změnil bod 9 v právních podmínkách akce Zkus Vodafone. Zde je původní text:

Koupě telefonu za zvýhodněnou cenu společně s nabídkou se započítává do limitu telefonů, které je zákazník oprávněn zakoupit u Vodafonu v souladu s podmínkami prodeje telefonů za zvýhodněnou cenu v průběhu 12 měsíců.

A tady nová verze, která už počítá se zálohou:

Koupě telefonu za zvýhodněnou cenu společně s nabídkou se započítává do limitu telefonů, které je zákazník oprávněn zakoupit u Vodafonu v souladu s podmínkami prodeje telefonů za zvýhodněnou cenu v průběhu 12 měsíců. Při koupi telefonu za zvýhodněnou cenu je Vodafone oprávněn požadovat úhradu plně vratné jistiny, jejíž výše bude odvozena od zvoleného tarifu. Výše jistiny činí s tarifem 50 Naplno 1000 Kč, s tarifem 150 Naplno činí 1500 Kč, s tarifem 300 Naplno 2000 Kč a s tarifem 500 Naplno 3000 Kč. Jistina bude zákazníkovi vrácena za podmínek a ve lhůtě uvedené ve Všeobecných podmínkách pro vrácení Volací jistiny.

55 komentářů

Nejnovější komentáře

 • KArel 6. 2. 2006 19:28:36
  No ten vtip spočívá v tom, že půjčené prachy se dají využít na získání...
 • Jerry 6. 2. 2006 16:33:13
  Stale mam Oskara a jsem tomu jedine rad ;o) VF at se jde bodnout...
  ...
 • Tets 6. 2. 2006 15:15:51
  O cem se to tady, safra, vsichni bavite???

komerční sdělení

Komerční sdělení