Vyzkoušeli jsme nový firmware pro Nokii N81

Pro Nokii N81 se před nedávnem uvolnila nová verze firmwaru s označením 20.0.056. Kromě standardních řečí o opravě chyb a stabilnějším provozu se viditelné změny týkají hlavně dvou věcí. Na první pohled si všimnete animovaných přechodů v nabídkách, které obsahuje Feature Pack 2. Vypadá to efektně, ale N81 to viditelně zpomalilo, brzo jsem tedy toto vylepšení vypnul. Druhá výraznější změna se týká Flash Lite přehrávače, který je upgradovaný z verze 2.0 na 3.0.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Narozdíl od Nokie N78, jejíž firmware je možné updatovat přímo z telefonu, k aktualizaci N81 budete i tentokrát potřebovat PC aplikaci Nokia Software Updater. Stáhnout ji v češtině můžete zde (instalátor .exe, 22,6 MB). Po instalaci nového firmwaru už bude možné příští verze stahovat přímo z telefonu.

Diskuze (9) Další článek: Slovenský T-Mobile vylepšuje Registr zmeškaných hovorů

Témata článku: Nokia, Příští verze, Firmware, Nový firmware

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50