Wapchat: spojení mobilního a internetového chatu

Pokud patříte mezi „kecálky“, kteří se rádi baví na internetových nebo mobilních chatech, jistě uvítáte novou službu, kterou dnes zprovoznil server Xko.cz. Nyní například můžete opustit diskuzi, kterou vedete prostřednictvím internetu třeba ve škole v hodině výpočetní techniky a v matematice pak můžete pod lavicí s mobilním telefonem pokračovat.

S novou službou Wapchat se můžete přes wapové stránky dostat ke všem právě probíhajícím diskuzím na serveru Xko.cz. Stránky jsou pro přístup z mobilního telefonu přizpůsobené tak, aby bylo ovládání přehledné a eliminovaly se konflikty s českou diakritikou.

Pokud se chcete k diskuzi přes mobilní telefon připojit, musíte mít telefon s wapem a nejlépe také s podporou GPRS. Pak již stačí zadat adresu wapchat.xko.cz a přihlásit se úplně stejně, jak jste zvyklí na internetu. Více informací si můžete přečíst zde.

Diskuze (12) Další článek: Současné telefony s EDGE (+ možnost vyhledávání v katalogu)

Témata článku: Mobil, WAP, Spoje, Spojení, Internet


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34