Windows Live ke stažení i pro chytré Nokie

Ačkoliv Microsoft na poli operačních systémů pro mobily vede dlouhodobou válku mezi svým Windows Mobile a stále o něco úspěšnější konkurencí S60 od Nokie, nyní překvapivě uvolnil verzi svého instant messengeru Windows Live pro telefony se Symbianem. Díky tomuto programu mohou majitelé chytrých Nokií a některých Samsungů přistupovat k Hotmailu, komunikaci přes MSN a aplikacím Windows Live Search a Live Spaces.

Klepněte pro větší obrázek
Ukázka ze stránek Nokie
Windows Live klient se dá stáhnout zatím ve vybraných zemích, jejich přesný seznam najdete na stránkách Nokie, které se produktu věnují. Tamtéž najdete podrobné informace k instalaci. Česká republika se mezi podporovanými zeměmi zatím nenachází, chystaná podpora sousedního Rakouska a Polska ale dává naději i naší zemi.
 
Zdroj: Nokia

Témata článku: Nokia

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14