Windows Phone: prapůvodní Had se vrací

Windows Phone: prapůvodní Had se vrací

Hry na moderních smartphonech už nejsou ty, které jsme byli zvyklí vídat hrát teenagery před 5, či 10 lety. Výjimkou dnes nejsou ani na výkon procesoru náročné 3D akční střílečky. Klasické hry ale neztratily nic ze svého kouzla a pro mnohé představují daleko lepší kratochvíli nežli jejich novodobí rivalové. Přesně na takové uživatele míří dnešní článek. Zatlačte slzu zpět, legendární Had se vrací!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Legandární had přesně tak, jak si ho pamatujete

Tak jako hry už nejsou to, co bývaly, je tomu i u přístrojů finské Nokie. Symbian je pryč, hloupé telefony už tolik nefrčí, snaha je o co největší protlačení platformy Windows Phone. A přesně na ni se soustředili vývojáři staronového Hada. Žádný Snake 2, Snake EX, ani nic podobného. Klasický, původní a legendární Had v plné parádě. Vše je přesně tak, jak si mnozí pamatují. Kdo si ale nepamatuje, ten se může těšit na následující:

  • oldschool ovládání
  • opravdu velké pixely na monochromatické obrazovce
  • originální zvuky
  • 9 originálních a 2 nové bonusové úrovně obtížnosti
  • nejvyšší dosažené skóre nelze vyresetovat (přesně jako u originálu)

Autoři slibují minimálně stejnou úroveň hratelnosti a zábavy jako u originálu. Toho dle všeho docílili jednak poctivým hraním v dobách minulých, ale i díky novodobé (a pečlivé) analýze hry jako takové – časování, ovládání, atd.

Diskuze (25) Další článek: Tajné: Bude takto vypadat Samsung Galaxy S II Plus?

Témata článku: Nokia, Windows, Mobilní hry, Had, Originální zvuk, Dnešní článek, Phone


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 45

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13