Wireless Wednesday: pro čtenáře MM vstup zdarma

Dne 14. září v 17 hodin se v pražském hoteu Andel's koná další setkání Wireless Wednesday. Tématem jsou zkušenosti z mobilních aplikací 3. generace. Pokud při registraci zadáte kód MM, budete mít vstup zdarma.

Se svými zkušenostmi se podělí Eva Sepešiová (ES-Consult), autorka současného cenového modelu bundlovaných služeb společnosti Hutchinson 3G v Rakousku a první 3G předplacené karty na rakouském trhu. Se základy 3G technologií účastníky seznámí Mark Forster, ředitel švýcarské firmy Minick. Ochraně duševního vlastnictví a DRM systémům, které s UMTS úzce souvisí, se bude věnovat Matthew Gertner, CTO společnosti AllPeers a zakladatel firmy Schemantix. Diskuze o 3G se dále zúčastní zástupci mobilních operátorů: Jan Karas (Eurotel) a Jens Backes (T-Mobile).

Na setkání bude oficiálně zahájen i další ročník soutěže Creative Mobile Award o nejlepší mobilní aplikaci roku.

Diskuze (3) Další článek: Japonská firma kupuje PalmSource, tvůrce Palm OS

Témata článku: Zdarma, Wireless, Vstup


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39