WLAN Wizard: na Wi-Fi s Nokiemi nyní mnohem jednodušeji

WLAN Wizard: na Wi-Fi s Nokiemi nyní mnohem jednodušeji

Přibližně od začátku listopadu nabízí Nokia na svých webových stránkách uživatelům symbianových smartphonů N80 zajímavou aplikaci, která jim značně usnadní práci s bezdrátovými Wi-Fi sítěmi. WLAN Wizard je drobný nástroj pro vyhledávání, ukládání a jednoduché připojení k dostupným bezdrátovým sítím. Uživatelům Nokie N80 Internet Edition dokonce průběžně ukazuje dostupné bezdrátové sítě na aktivním pohotovostním displeji. Pokud si některou z nich vyberete, stačí kliknout, jednoduše nastavit a můžete začít surfovat.

Klepněte pro větší obrázek WLAN Wizard na displejích Nokie N80 Internet Edition

WLAN Wizard funguje i na ostatních zařízeních vybavených Symbianem S60 3rd Edition. Jen Nokie N80 Internet Edition ale podporují přímé zobrazování dostupných bezdrátových sítí na aktivním pohotovostním displeji. Že vám doma ona zmiňovaná „internetová edice“ Nokie N80 chybí? Nevěšte hlavu. Na stránkách Nokia Software Update (informace o službě) už jsou nebo by již brzy měly být dostupné nové verze firmwaru řešící tento problém i na ostatních zařízením 3rd Edition podporujících technologii Wi-Fi. O tom, zda už byly nové verze softwaru vydány nebo ještě ne, ale oficiální zdroje mlčí.

Tip: Máte Wi-Fi telefon se Symbianem S60 3rd Edition a zkoušíte aktualizaci firmwaru kvůli WLAN Wizardu? Pochlubte se uživatelům v diskusi se svými zkušenostmi.

Témata článku: Nokia, Wi-Fi

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • spage 20. 11. 2006 22:52:44
    no nevim, jestli jsou na to nejaky cracky, ale pokud se dobre pamatuju,...
  • ahojakkk 20. 11. 2006 19:38:29
    už máte N80 IE na recenzi? ;)
  • Drogi 20. 11. 2006 12:52:17
    No ten sem pouzival,byl skvelej,ale uz mi vyprsela testovaci doba a...
Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tabletů, které udělají největší radost pod stromečkem

Vybrali jsme 11 tabletů, které udělají největší radost pod stromečkem

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 11 nejlepších napříč cenovým spektrem ** Cena použitelných modelů začíná na dvou tisících

29.  11.  2016 | Láska Jan | 23


komerční sdělení

Komerční sdělení