WLAN Wizard: na Wi-Fi s Nokiemi nyní mnohem jednodušeji

Přibližně od začátku listopadu nabízí Nokia na svých webových stránkách uživatelům symbianových smartphonů N80 zajímavou aplikaci, která jim značně usnadní práci s bezdrátovými Wi-Fi sítěmi. WLAN Wizard je drobný nástroj pro vyhledávání, ukládání a jednoduché připojení k dostupným bezdrátovým sítím. Uživatelům Nokie N80 Internet Edition dokonce průběžně ukazuje dostupné bezdrátové sítě na aktivním pohotovostním displeji. Pokud si některou z nich vyberete, stačí kliknout, jednoduše nastavit a můžete začít surfovat.

Klepněte pro větší obrázek WLAN Wizard na displejích Nokie N80 Internet Edition

WLAN Wizard funguje i na ostatních zařízeních vybavených Symbianem S60 3rd Edition. Jen Nokie N80 Internet Edition ale podporují přímé zobrazování dostupných bezdrátových sítí na aktivním pohotovostním displeji. Že vám doma ona zmiňovaná „internetová edice“ Nokie N80 chybí? Nevěšte hlavu. Na stránkách Nokia Software Update (informace o službě) už jsou nebo by již brzy měly být dostupné nové verze firmwaru řešící tento problém i na ostatních zařízením 3rd Edition podporujících technologii Wi-Fi. O tom, zda už byly nové verze softwaru vydány nebo ještě ne, ale oficiální zdroje mlčí.

Tip: Máte Wi-Fi telefon se Symbianem S60 3rd Edition a zkoušíte aktualizaci firmwaru kvůli WLAN Wizardu? Pochlubte se uživatelům v diskusi se svými zkušenostmi.

Diskuze (5) Další článek: Nová verze Nokia PC Suite ke stažení

Témata článku: Nokia, Wi-Fi, MNO


Určitě si přečtěte

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

** Xiaomi Mi 9 má ambice dobýt ty nejvyšší příčky za polovinu ceny ** Vůbec poprvé (v rámci značky) tak přichazí s trojitým fotoaparátem ** Snapdragon 855 mu pak zajišťuje bezprecedentní výkon

Milan Měchura | 51