WonderCube: klíčenka, která nahradí příslušenství telefonu

Také vás nebaví tahat k telefonu hromadu kabelů a příslušenství? Řešením může být malá krychlička na klíče jménem WonderCube. I přes své malé rozměry 25,4 × 25,4 × 25,4 mm nabídne rovnou 8 způsobů využití. Poslouží například jako USB nabíječka, k dispozici bude varianta s microUSB nebo Lightning konektorem. Díky své konstrukci je také skvělým stojánkem pro telefon. Uvnitř se dokonce ukrývá i slot pro paměťové karty s kapacitou až 64 GB, z klíčenky tak můžete snadno udělat pomyslný flashdisk a připojit ji do telefonu nebo počítače.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
S tímto „drobečkem“ zapomeňte na tahání spousty kabelů

Velmi netradiční funkcí je dobíjení telefonu pomocí běžné 9V baterie, pokud se vám tedy telefon vybije a nebudete ho mít kde nabít, stačí pouze v obchodě koupit baterii. Po nabití by měl vydržet až 3,5 hodiny hovorů. Do klíčenky se také vešla LED dioda, můžete jí tedy používat i jako svítilnu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vybije se vám baterka? Nevadí, zajdete do obchodu, koupíte 9V baterii a fungujete dál

Tato vychytávka nyní úspěšně bojuje o přízeň uživatelů v crowdfundingové službě IndieGogo, požadovanou částku 50 000 dolarů se totiž podařilo vybrat už během pěti dní. Jelikož bude výběr trvat ještě další měsíc, očekává se, že vybraná částka ještě poroste. Pokud se podaří vybrat alespoň
70 000 dolarů bude WonderCube k mání i ve více barvách, případně si budete moci nechat na klíčenku napsat svoje jméno či slogan. K prvním uživatelům by se měl výrobek dostat už v srpnu letošního roku. A cena? V nejlevnější variantě bez paměťové karty zaplatíte 39 dolarů. Ve variantě s vlastním nápisem a s 64 GB paměťovou kartou uvnitř balení se cena může vyšplhat až na 89 dolarů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Pokud chcete mít klíčenku s vlastním jménem připravte si minimálně 69 dolarů

Zdroj: IndieGogo

Diskuze (11) Další článek: Vodafone pokryl Brno LTE sítí. Používá převážně pásmo 1 800 MHz

Témata článku: Příslušenství, Kuriozita, První uživatel, Klíč, Telefon, Won

Určitě si přečtěte