Za tarif O2 Pohoda vstupenka na koncert zdarma

Pokud používáte studentský paušální tarif u mobilního operátora O2 s názvem O2 Pohoda nebo teprve uvažujete o jeho aktivaci, tak máte nárok na vstupenku zdarma na koncertní vystoupení skupiny Děda Mládek Illegal Band v rámci akce O2 Pohoda Tour 2006.

Stačí navštívit značkovou prodejnu O2 a jestliže jste majitelem tarifu O2 Pohoda, získáte vstupenku ihned. Pokud ještě ne, ale tento studentský tarif si aktivujete, vstupenku dostanete také. Navíc ještě do 31. října platí pro nové aktivace nabídka 200 SMS měsíčně do všech sítí na tři měsíce zdarma.

Tarif O2 Pohoda si mohou aktivovat studenti a žáci v rozmezí 6 až 26 let, u nezletilých podepisuje smlouvu zákonný zástupce. Smlouva se uzavírá vždy na jeden rok a poté je nutné opět doložit potvrzení o studiu. Tento tarif nabízí za měsíční paušál 178,50 Kč 40 volných minut a 100 volných textových zpráv do všech sítí. Novinkou je podobný tarif O2 Pohoda Simple, který je určen rovněž mladým a za měsíční paušál 214 Kč nabízí 321 Kč kreditu, který je možné utratit jak za volání, tak za SMS. Akce se vstupenkami zdarma platí jak pro tarif O2 Pohoda, tak pro tarif O2 Pohoda Simple.

O2 Pohoda Tour 2006 začíná již zítra v Klubu Hvězda v Praze a pokračuje poté v těchto městech: 25.10. Klub Alfa v Plzni, 1.11. Klub Fabric v Ostravě, 7.11. U - Klub v Olomouci a 8.11. Klub Fléda v Brně.

Diskuze (5) Další článek: Mobilní internet přes CDMA už využívá více než 90 tisíc zákazníků

Témata článku: Zdarma, Tarif, Koncert, Pohoda, Vstup

Určitě si přečtěte