Zájem o mobilní příslušenství roste

Nejenom mobilní telefony jsou skvělý byznys, hodně se také vydělat na prodeji mobilního příslušenství. U něj se očekávají v průběhu roku 2008 prodeje až ve výši 40 miliard dolarů, alespoň podle odhadů společnosti ABIresearch. A prodeji nejrůznějších handsfree, nabíječek, pouzder, paměťových karet nebo kabelů pro připojení k počítači se má dařit i do budoucna. Do roku 2012 se obrat zdvojnásobí, za mobilní příslušenství se tedy celkově utratí 80 milionů dolarů.

Klepněte pro větší obrázek

Zvýšený zájem o příslušenství jde ruku v ruce se stále lepšími prodeji dražších telefonů a smartphonů. Majitelé takových přístrojů totiž často neváhají investovat další peníze do ochrany svých mobilních miláčků. Koupí pro ně pouzdro, displej chrání fólií, stále častější je spojení telefonu a bluetooth sluchátka. Investice vyžaduje i multimediální výbava – hudba a fotky spotřebují stále více místa na paměťových kartách, leckdo přemýšlí o nákupu bezdrátových sluchátek, která si rozumí s A2DP.

Zdroj: ABIresearch

Témata článku: Příslušenství, Zájem, Mobil

Určitě si přečtěte

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4


komerční sdělení

Komerční sdělení