Zajímavost pro fotomobily: Click&Deliver

Americká společnost dotPhoto uvedla do provozu novou službu pro zpracování fotografií z fotomobilů s názvem Click & Deliver. Princip spočívá v tom, že po vyfocení snímku jej zašlete e-mailem na adresu  prints@dotphoto.com, kde se fotky shromažďují. Až počet fotek dosáhne vámi stanoveného limitu (např. 36), tak je firma vytiskne ve formátu 3" x 4" (cca 7,5 cm x 10 cm) na kvalitní papír Kodak a pošle vám je poštou.

Podle informací firmy dotPhoto stojí jeden snímek jedenáct centů, tj. v přepočtu asi 2,90 Kč. Prvních deset fotografií je navíc zdarma.

Služba Click & Deliver umožňuje také jednoduché nastavování a ovládání prostřednictvím SMS. Například stačí poslat zprávu s textem PRINT a vámi zaslané fotografie budou ihned vytištěny a odeslány.

Seznam možných SMS příkazů:

PRINT - okamžité vytištění nasbíraných fotografií,
CLEAR - vymaže vaši tiskovou frontu,
Q - informace o vaší tiskové frontě,
HELP - nápověda k používání služby,
USPS or OVERNIGHT - nastavení způsobu doručení.

Služba představuje zajímavý průlom v oblasti zpracování fotek z fotomobilů, protože umožňuje  pohodlné zpracovávání snímků bez nutnosti připojovaní telefonu k počítači. Pokud budete takto průběžně zpracovávat fotografie např. během dovolené, mohou na vás při příjezdu domů čekat hotové fotografie.

Klepněte pro větší obrázek 
Nová služba Click&Deliver

Témata článku: Zajímavosti

Určitě si přečtěte

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

** Ano, takhle má vypadat evoluce iPhonu. ** Klasické dilema zda upgradovat nebo ještě počkat naboural iPhone X. ** Je levnější a má argumenty. Osmička je iPhone, který dává smysl.

12.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Michlovský Jakub | 131

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81


komerční sdělení

Komerční sdělení