Zajímavost pro fotomobily: Click&Deliver

Americká společnost dotPhoto uvedla do provozu novou službu pro zpracování fotografií z fotomobilů s názvem Click & Deliver. Princip spočívá v tom, že po vyfocení snímku jej zašlete e-mailem na adresu  prints@dotphoto.com, kde se fotky shromažďují. Až počet fotek dosáhne vámi stanoveného limitu (např. 36), tak je firma vytiskne ve formátu 3" x 4" (cca 7,5 cm x 10 cm) na kvalitní papír Kodak a pošle vám je poštou.

Podle informací firmy dotPhoto stojí jeden snímek jedenáct centů, tj. v přepočtu asi 2,90 Kč. Prvních deset fotografií je navíc zdarma.

Služba Click & Deliver umožňuje také jednoduché nastavování a ovládání prostřednictvím SMS. Například stačí poslat zprávu s textem PRINT a vámi zaslané fotografie budou ihned vytištěny a odeslány.

Seznam možných SMS příkazů:

PRINT - okamžité vytištění nasbíraných fotografií,
CLEAR - vymaže vaši tiskovou frontu,
Q - informace o vaší tiskové frontě,
HELP - nápověda k používání služby,
USPS or OVERNIGHT - nastavení způsobu doručení.

Služba představuje zajímavý průlom v oblasti zpracování fotek z fotomobilů, protože umožňuje  pohodlné zpracovávání snímků bez nutnosti připojovaní telefonu k počítači. Pokud budete takto průběžně zpracovávat fotografie např. během dovolené, mohou na vás při příjezdu domů čekat hotové fotografie.

Klepněte pro větší obrázek 
Nová služba Click&Deliver
Diskuze (3) Další článek: Legrácka: Máte žízeň? Vyhrajete Chevrolet

Témata článku: Zajímavosti, Fotomobily, Zajímavost, Foto


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39