Zásoby O2 karet stále nevyčerpány

V polovině prosince jsme vás informovali, že se O2 opět pustil do „nenásilného“ rozdávání SIM karet. Pro získání jedné nebo dvou předplacených karet stačilo vyplnit formulář na webu operátora a ten obratem prostřednictvím pošty zašle SIM na uvedenou adresu. Při psaní jsem pochopitelně vše vyzkoušel a karty skutečně včera v pořádku dorazily. Vzhledem k vánočním svátkům myslím poměrně rychle. Jen připomínám, že karty s tarifem TXT neobsahují žádný počáteční kredit, nicméně po odeslání odpovědní kartičky operátor připíše 50 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Máte zájem o jednu nebo dvě O2 karty? Pak si o ně stačí říct..

O2 je kartami očividně dobře zásoben, jelikož i po deseti dnech je stále možné o karty požádat. Dobrou zprávou také je, že akční nabídka na získání 100% kreditu na první dobití byla prodloužena o jeden měsíc, až 1 000 Kč navíc tak můžete získat do 31. ledna 2008. Z důvěryhodných zdrojů také vím, že bude prodlouženo výhodné volání z O2 karet do vlastní sítě a na pevnou linku mimo špičku a to je určitě dobrý důvod proč se vyplatí předplacenku modrého operátora vlastnit.

Témata článku: Operátoři, O2

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14