Zásoby O2 karet stále nevyčerpány

V polovině prosince jsme vás informovali, že se O2 opět pustil do „nenásilného“ rozdávání SIM karet. Pro získání jedné nebo dvou předplacených karet stačilo vyplnit formulář na webu operátora a ten obratem prostřednictvím pošty zašle SIM na uvedenou adresu. Při psaní jsem pochopitelně vše vyzkoušel a karty skutečně včera v pořádku dorazily. Vzhledem k vánočním svátkům myslím poměrně rychle. Jen připomínám, že karty s tarifem TXT neobsahují žádný počáteční kredit, nicméně po odeslání odpovědní kartičky operátor připíše 50 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Máte zájem o jednu nebo dvě O2 karty? Pak si o ně stačí říct..

O2 je kartami očividně dobře zásoben, jelikož i po deseti dnech je stále možné o karty požádat. Dobrou zprávou také je, že akční nabídka na získání 100% kreditu na první dobití byla prodloužena o jeden měsíc, až 1 000 Kč navíc tak můžete získat do 31. ledna 2008. Z důvěryhodných zdrojů také vím, že bude prodlouženo výhodné volání z O2 karet do vlastní sítě a na pevnou linku mimo špičku a to je určitě dobrý důvod proč se vyplatí předplacenku modrého operátora vlastnit.

Diskuze (37) Další článek: Java hry od O2: zdarma a pro všechny

Témata článku: Operátoři, O2, Dobrý důvod


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113