Závidíme Slovákům: jejich O2 nabízí volání do všech sítí za korunu

Teprve minulý týden jsme hltali informace o nové optické síti Slovenského Orange a už je tu další titulek, který čteme se zrnkem závisti. Tamější třetí mobilní operátor O2 nabízí svým zákazníkům volání za 1 Sk/min. do všech mobilních a pevných sítí.

Nabídka je spjata s nedávno spuštěnými paušálními tarify „Pre mňa“, které nabízejí od 70 do 400 volných minut v cenovém rozpětí 420 až 1600 Sk za měsíc. Podmínkou pro využití takto výhodného volání je uzavření smlouvy na minimálně 1 rok (v případě koupě dotovaného telefonu je závazek 2 roky), levnější sazbu za volání poté můžete používat v rozmezí od 6 do 24 měsíců- závisí na vybrané tarifu (čím vyšší tarif, tím delší výhodné volání).

Každá výhoda mívá nějaký ten háček a ani tady to není jinak. Sazba 1 Sk/min. se zákazníkům uplatňuje pouze pro prvních 1000 vyčerpaných minut měsíčně, následně je účtováno sazbou podle tarifu (5 Sk – 6,50 Sk/min.). Výhodné volání tedy lze čerpat až pro provolání volných minut z tarifu.

Toto není jediná výhoda, kterou se může nejmladší slovenský operátor pyšnit. Paušální tarify „Pre mňa“ nabízejí také bezplatnou doplňkovou službu „Vždy výhodnejšie“, která zákazníkům automaticky ušetří peníze z měsíčního vyúčtování. Operátor zákazníkovi vždy na konci zúčtovacího období porovná provolané minuty s těmi volnými, které jsou poskytovány v rámci měsíčního paušálu. Pokud provolané minuty nepřesáhnou dvě třetiny volných minut, získá zákazník část měsíčního paušálu zpět. Tato převratná služba funguje ovšem i dalším způsobem. Pokud zákazník provolá více minut než je nabízeno v následujícím vyšším paušálním tarifu, automaticky se mu zvýší počet volných minut a minuty provolané nad rámec budou účtovány výhodnější sazbou.

Jestliže vás zajímají podrobnější informace a ceny nových tarifů slovenského O2, můžete navštívit webové stránky operátora.

Diskuze (17) Další článek: t-music PLAY! – stahujte hudbu přímo do mobilu

Témata článku: Volání, Slovenský Orange, Jediná výhoda, Síť, Slovák

Určitě si přečtěte