Zazpívejte si s Oskarem a staňte se hvězdou

Přijďte Oskarovi zazpívat k svátku a vychutnejte si pocit hvězdy. Oskar vyhlašuje konkurs na pěvecké talenty z řad svých zákazníků. Pojďte dokázat, že “Co Čech …, pardon, Co Oskar, to muzikant“ opravdu platí. Oskar vás vybaví vším, co potřebujete, aby si vás všimli v televizi, rádiích nebo hudebních vydavatelstvích. Pokud je vám více než patnáct let a jste Oskarův zákazník, tak neváhejte a začněte trénovat hlasivky a choreografii! Soutěž “Co Oskar, to muzikant” za chvíli začíná.

Od 1. – 17. srpna proběhnou v šesti českých městech konkursy na nové pěvecké hvězdy. V každém městě dostane šanci zazářit prvních 150 příchozích zpěváků nebo skupin. Nemusíte se nikde předem hlásit, stačí, když se zaregistrujete vždy mezi 8:00 – 10:00 v místě konání konkursu. Vezměte si s sebou občanku, telefon se SIM kartou Oskar a pospěšte na nejbližší konkurs: Ostrava (1.8. – Dům kultury města Ostravy), Brno (3.8. – Mahenovo divadlo), České Budějovice (9.8. – Kulturní dům Vltava), Plzeň (10.8. – Inwest), Liberec (16.8. – Centrum Babylon) a Praha (17.8. – Kino Blaník).

Do finále postoupí z každého města 3 nejlepší zpěváci, zpěvačky či skupiny. Osmnáct vítězů regionálních kol bude představeno na Oskarově webu, a to včetně zvukového záznamu jejich vystoupení. O tom, kdo z nich zazáří a stane se hvězdou, rozhodne na www.oskar.cz mezi 20. srpnem a 10. zářím hlas lidu. Šest nejsympatičtějších zpěváků, zvolených při veřejném hlasování, vystoupí 27. září na Oskarově “Večeru hvězd”.

Vítěz hlavního večera, kterého vybere odborná porota, si své vítězství opravdu užije. Kromě toho, že stráví se svým protějškem dva dny hvězdného života v luxusním hotelu včetně nezbytné projížďky limuzínou, získá také možnost nahrát vlastní CD v profesionálním nahrávacím studiu. Oskar nahrávku nabídne hudebním vydavatelstvím, a ještě k tomu přidá profesionální fotografie vítěze vytvořené ve spolupráci se stylistou a vizážistou.

Diskuze (16) Další článek: Eurotel v červenci: nový Sony Ericsson a levnější Nokia D211

Témata článku: Vltava, Oskar


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14