Zimní zpravodajství nově na portálu Eurotel Live!

Eurotel obohatil nabídku informačních a obsahových služeb na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! aktuálním podrobným zimním zpravodajstvím. Služba umožňuje rychlé a přehledné získávání užitečných informací z českých hor prostřednictvím WAP, SMS nebo MMS.

„Součástí wapového a internetového portálu Eurotel Live! jsou nyní všechny důležité informace, které zákazníci mohou potřebovat při svých cestách do horských středisek na území České republiky,“ uvedla Diana Dobálová, tisková mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o.

V kategorii HLEDAT, v sekci Zima, se zákazník dozví, jaké jsou lyžařské podmínky včetně výšky a kvality sněhu, přehled upravených tratí a otevírací dobu vleků. U jednotlivých středisek najde možnosti sportovního vyžití, přehled půjčoven sportovního vybavení, ski servisů, ski škol, kontakt na informace, horskou službu a místní zdravotní středisko. Součástí je i předpověď počasí pro danou oblast. Přes WAP či MMS zákazník může obdržet i obrázek z on-line kamer umístěných v horských střediscích. Momentálně je těchto kamer k dispozici přes 50.

Prostřednictvím WAPu nebo SMS zprávy mohou řidiči získat aktuální informace o dopravní situaci - sjízdnost silnic, uzavírky, objížďky. Tyto aktuální informace pro Eurotel Live! jsou dodávány asistenční službou ABA. Pokud zákazníci vyjíždějí z Prahy, ocení možnost objednat si aktuální MMS zpravodajství z 50 pražských dopravních uzlů. V kategorii HLEDAT, v sekci Jízdní řády, také najdou při cestách za zimními sporty vlakem nebo autobusem jízdní řády, včetně MHD v konkrétních městech.

Eurotel také připravil speciální edici log a MMS obrázků se zimní tématikou (kategorie STÁHNOUT). Nejnovější JAVA hra Amaio Snowboard 2 umožňuje vyzkoušet si v mobilu 5 virtuálních lyžařských tratí (kategorie HRY). Zákazníci mohou využít i speciální zimní chat „Snowmani“ (kategorie CHAT).

Objednat mobilní služby lze přímo z mobilního telefonu jednoduše přes WAP, web (www.eurotel-live.cz) nebo pomocí klíčových slov odeslaných prostřednictvím SMS zprávy.

Další informace jsou k dispozici na www.eurotel-live.cz.

Témata článku: EU, Euro, Port, Sportovní vyžití

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24