Zimní zpravodajství nově na portálu Eurotel Live!

Eurotel obohatil nabídku informačních a obsahových služeb na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! aktuálním podrobným zimním zpravodajstvím. Služba umožňuje rychlé a přehledné získávání užitečných informací z českých hor prostřednictvím WAP, SMS nebo MMS.

„Součástí wapového a internetového portálu Eurotel Live! jsou nyní všechny důležité informace, které zákazníci mohou potřebovat při svých cestách do horských středisek na území České republiky,“ uvedla Diana Dobálová, tisková mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o.

V kategorii HLEDAT, v sekci Zima, se zákazník dozví, jaké jsou lyžařské podmínky včetně výšky a kvality sněhu, přehled upravených tratí a otevírací dobu vleků. U jednotlivých středisek najde možnosti sportovního vyžití, přehled půjčoven sportovního vybavení, ski servisů, ski škol, kontakt na informace, horskou službu a místní zdravotní středisko. Součástí je i předpověď počasí pro danou oblast. Přes WAP či MMS zákazník může obdržet i obrázek z on-line kamer umístěných v horských střediscích. Momentálně je těchto kamer k dispozici přes 50.

Prostřednictvím WAPu nebo SMS zprávy mohou řidiči získat aktuální informace o dopravní situaci - sjízdnost silnic, uzavírky, objížďky. Tyto aktuální informace pro Eurotel Live! jsou dodávány asistenční službou ABA. Pokud zákazníci vyjíždějí z Prahy, ocení možnost objednat si aktuální MMS zpravodajství z 50 pražských dopravních uzlů. V kategorii HLEDAT, v sekci Jízdní řády, také najdou při cestách za zimními sporty vlakem nebo autobusem jízdní řády, včetně MHD v konkrétních městech.

Eurotel také připravil speciální edici log a MMS obrázků se zimní tématikou (kategorie STÁHNOUT). Nejnovější JAVA hra Amaio Snowboard 2 umožňuje vyzkoušet si v mobilu 5 virtuálních lyžařských tratí (kategorie HRY). Zákazníci mohou využít i speciální zimní chat „Snowmani“ (kategorie CHAT).

Objednat mobilní služby lze přímo z mobilního telefonu jednoduše přes WAP, web (www.eurotel-live.cz) nebo pomocí klíčových slov odeslaných prostřednictvím SMS zprávy.

Další informace jsou k dispozici na www.eurotel-live.cz.

Diskuze (2) Další článek: Oskar znovu komplikuje odesílání SMS z webu

Témata článku: EU, Zpravodajství, Euro, Portál, Zimní sport, Sportovní vyžití, Port


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39